نتایج جستجو برای عبارت :

بشر دوباره به جنگل پناه خواهد برد!

بشر دوباره به جنگل پناه خواهد برد
به کوه خواهد زد
به غار خواهد رفت
من به این ابیات فریدون مشیری اعتقاد راسخ دارم...
در جایی که علم پزشکی با همه ی اِهِن و تُلُپَش نمیتواند گاهی دردهای ساده ی بشر را درمان کند، و وقتی کودک ده ماهه ات، در سال اول زندگی اش، سه بار سرما میخورد و هرسه بار تجویز پزشک چرک خشک کن قوی ست، چاره ای نمی ماند جز پناه بردن به عنبرنسارا (همان پشگل الاغ ماده ی خودمانی!) و کار مادر درمانده ای چون من، می شود مدام و مدام پشگل دود کردن..
-آنارشیسم یعنی چی؟
+نظر خودت چیه
-یعنی هرج و مرج
+نه
-پس چی
+بین علما اختلافه
-به نظر خودت
+یعنی نفی هرگونه سازماندهی بیهوده
-یعنی قانون جنکل
+قانون جنگل مگه چشه. توی جنگل شکار و شکارچی مشخصه، جنگل ها مرز ندارند، توی جنگل هر کس به اندازه نیازش بر میداره، توی جنگل هر کس سر جای خودشه، توی جنگل هر چقدر بدوی نتیجه اش را میبینی، توی جنگل دسته و خانواده روابطشون مستحکمه، توی جنگل اختلاف طبقاتی جایی نیست (البته یه سری میمون مثل خود ما هستند که از این داس

این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چند وقت پیش با مشکلی به اسم قطع درختان جنگل های ارسباران همراه بود.لازم به توضیح است که جنگل های ارسباران دومین جنگل وسیع ایران است.

به گزارش ایلنا؛ رمحلی سانه های از وقوع آتش سوزی در جنگل های شهرستان خداآفرین و ورزقان خبر می دهند.
به ادعای این رسانه ها، آتش‌سوزی از روز دوشنبه آغاز شده و تا کنون ادامه دارد و چند صد هکتار از اراضی این منطقه طعمه حریق شده اند.
این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چن
نقشه ها و دیتیل های جان پناه شیشه‌ای به صورت دقیق و با توجه به تفاوت مکان های نصب جان پناه طراحی شده است. در اجرای جان پناه شیشه‌ای باید به اصول و دیگر های طراحی شده به دقت توجه کرد. زیاد سیستم‌های جان پناه شیشه‌ای گزینه‌های زیادی در دست ساختمان سازان قرار داده تا بر اساس دیگر در مورد نظر خود بهترین مدل جان پناه را انتخاب کند. علاوه بر دلیل ها که مشخص شده می‌توان بر اساس سفارش مشخص برای هر پروژه به طراحی دیتیل انحصاری نیز اقدام کرد البته هز
مهمترین جزء هر جان پناه شیشه ای که در میزان ایمنی و زیبایی ظاهری آن محصول تاثیرگذار است نوع و کیفیت پنل های شیشه ای است که به عنوان گارد و دیواره محافظ استفاده می شود. شیشه جان پناه بر اساس سیستم و دیتایل اجرایی جان پناه تعیین می‌شود در ساخت جان پناه استفاده می شود به دو دسته شیشه سکوریت در ضخامت های ۸ و ۱۲ میلیمتر برای جان پناه های ترکیبی و شیشه های لمینت با ضخامتهای ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ میلیمتر برای جان پناه های تمام شیشه ای استفاده می شود. شیشه جان پ
ما از شهر گریخته بودیم و به جنگل پناه آورده بودیم، خزیده بودیم لابه‌لای علف‌ها، توی لانهٔ کلاغ‌ها، میان ریشهٔ درخت‌ها.
ما از شهر گریخته بودیم و به رودخانه پناه آورده بودیم. با موج‌ها همراه شده بودیم. از شیب آبشار سقوط کرده، درحالی که با اولین جوانه‌های درخت گردوی پیر وداع می‌گفتیم؛ جایی در حوالی پیچ دوم رودخانه میان گل و لای گیر کرده بودیم.
ما از شهر گریخته بودیم و به دریا پناه آورده بودیم، به‌سوی دور ترین جزیره‌ها در عمیق‌ترین اقیان
سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر

سفر به جنگل دالخانی بهشت رویایی رامسر 
با سفر به شمال ایران و شهر رامسر می‌توانید به جنگل دالخانی سفر کنید و از زیبایی های طبیعی لذت ببرید. ما در این مقاله جنگل دالخانی را معرفی میکنیم.این استان ها دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشند که سالانه تعداد زیادی از افراد جذب خود می نمایند این مکان ها بسیار جالب میباشند جنگل دالخانی رامسر یکی از این مناطق جذاب و سرسبز می باشد. که بسیار خوشگ
تعیین قیمت جان پناه شیشه‌ای به عواملی بستگی دارد که به ترتیب اهمیت عبارتند از: ضخامت شیشه جان پناه هر اندازه ضخامت شیشه جان پناه بیشتر باشد قیمت جانپناه افزایش می یابد در این مورد سیستم انتخابی برای نصب پنل های شیشه ای جان پناه در انتخاب ضخامت پنل ها تعیین کننده است. نوع و کیفیت یراق آلات جانپناه شیشه ای یکی دیگر از عوامل مهمی که در کاهش و افزایش قیمت جانپناه شیشه‌ای موثر است مدل و کیفیت اتصالات مهارکننده پنل های شیشه ای است. در تمام مدلهای
جنگلبان
جنگلبانم بچه ها
کارم یک کار سخته
نگهبانی از جنگل☘️
از بیشه و درخته
مواظبم تا جنگل
یه وقت آتیش نگیره
درخت و سبزه و گل
نسوزه و نمیره
کسی نیاد با تبر
حمله به جنگل کنه
یه وقت خدا نکرده
درختی رو قطع  کنه
شاعر:مهری طهماسبی دهکردی

کیانی در خصوص اهمیت درختان بلوط در جنگل‌های زاگرس بیان کرد:‌ وجود درختان بلوط و جنگل و مرتع در جنگل‌های زاگرس پایه تولید آب است و اکنون تخریب درختان بلوط در حالی صورت می‌گیرد که بیش از 40 درصد آب‌های کشور در زاگرس تولید می‌شود ولی برای این جنگل‌ها هیچ برنامه جامعی تدوین نمی‌شود.

نماینده تشکل‌های محیط زیست و منابع طبیعی خوزستان با بیان این‌که جنگل‌های زاگرس به سختی نفس می‌کشند و در وضعیتی بحرانی و تهدیدکننده قرار دارند، گفت: این وض
بسته به هدف کارفرما در شرکت ها و ادارات از پارتیشن شیشه ای می توان برای ایجاد بخش های مختلف و با مقاصد مختلف اداری استفاده کرد. این امر کمک بسیار بزرگی به استفاده بهینه از فضا می کند و در عین حال صرفه جویی اقتصادی چشم گیری نسبت به اتاق سازی با آجر محسوب می شود. شیشه به کار رفته در پارتیشن های اداری از نوع سکوریت است و ضخامت 10 میلیمتر دارد. فریم ها و قالب های متنوع با رنگ های متفاوت و زیبا هماهنگ با سلیقه مشتری جهت اجرا در محل موجود است. درب های پ
توی اون دو ماه آخری که برای مسابقه جهانی ICPC تمرین میکردم، بارها پیش اومد که یک کتاب خوب به دستم رسید اما به خاطر تمرین بیخیالش شدم. بارها پیش اومد که راه‌های تازه‌ و جالبی برای رفتن پیدا کردم ولی نرفتم. با این امید به کار و تمرین ادامه دادم که بعد از مسابقه برمیگردم و به این‌ها سر میزنم...

بعد از اینکه مسابقه تموم شد، برگشتم تا کارهای تازه‌ای رو انجام بدم و بیشتر از خودم و دغدغه‌هام سر در بیارم.  درواقع؛ من توی یک چمنزاری بودم که در کنار یک ج
در گذشته به دلیل رطوبت زیاد با مشکل فرسایش دیواره ها و درب ها مواجه می شدند. از طرف دیگر رعایت بهداشت در حمام های قدیمی باعث شد افراد به فکر استفاده از شیشه به عنوان دیواره کابین دوش باشند. شیشه علاوه بر افزایش نکات بهداشتی به زیبایی محیط حمام کمک می کند. پاکیزه بودن افراد در جوامع امروزی بسیار مهم است و رعایت بهداشت عمومی و خصوصی در حمام ها با این محصول کیفیت بهتری خواهد داشت. اهمیت دکوراسیون حمام شیشه ای ایجاد یک محیط آرام بخش و زیبا طراحان
بسته به هدف کارفرما در شرکت ها و ادارات از پارتیشن شیشه ای می توان برای ایجاد بخش های مختلف و با مقاصد مختلف اداری استفاده کرد. این امر کمک بسیار بزرگی به استفاده بهینه از فضا می کند و در عین حال صرفه جویی اقتصادی چشم گیری نسبت به اتاق سازی با آجر محسوب می شود. شیشه به کار رفته در پارتیشن های اداری از نوع سکوریت است و ضخامت 10 میلیمتر دارد. فریم ها و قالب های متنوع با رنگ های متفاوت و زیبا هماهنگ با سلیقه مشتری جهت اجرا در محل موجود است. درب های پ
سلام  دوباره
پس از مدتها
بعد از کلی مشغولیت الکی
سلام به دوباره به لحظه های تکراری
دوباره داستان دزدیده شدن گوشیم و بازگشت به زندگی
دوباره زنده شد من
و دوباره پناه آوردن به اینجا
شاید بی انصافی باشه ولی خیلی خوبه اگه میشد یه نفرم مثل اینجا می داشتم تا این وقتا پناه ببرم به خودش
کسی که بدونم فقط خودم و خودش دردامونو می دونیم
یه نفر که حرف بزنم و حرف بزنه
یه نفر که اشک بریزم و اشک بریزه
یه نفر که آخر آخرش بخندیم و بخندیم وبخندیم تا همه خستگیای رو
سلام دوستان 
قرار است یکی از جذاب ترین سریال های تلوزیون به زودی پخش شود. 
سریال پناه آخر نامی است که برای این مجموعه انتخاب کرده اند. اما چرا نامش را اینگونه انتخاب کرده اند. پیداست که کسی نمیتواند تشخیص دهد.
چرا که اسم اولیه ای که برای مجموعه در نظر گرفته بودند مجلس حیرانی بود.
مجلس حیرانی تاثیر گذار است و یقینا مخاطب را میخکوب خواهد کرد. مخاطبی که از همه جا بریده است و میخواهد برای چند ثانیه هم که شده، غافل از گیرو دار فضای مجازی اندکی سریال
در زمان های گذشته این روستا کاملاً پوشیده از جنگل بوده چنانکه پیران محل اذعان می دارند که چند خانه بیشتر در این روستا نبوده و همه جا را جنگل پوشانده بود و عبور از جنگل برای یک نفرِ تنها ترسناک بوده است ولی با گذشت زمان و تلاش انسان برای درآمد بیشتر، جنگل و درختان رو به نابودی گذاشت و امروزه در این روستا جنگلی وجود ندارد. به جای جنگل مزارع کشاورزی جایگزین شد. این مزارع قبلاً بیشتر
ادامه مطلب
The Jungle Book 1967,باگیلا,پسر جنگل,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن The Jungle Book 1967 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن The Jungle Book 720p,دانلود انیمیشن پسر جنگل 1967,دانلود انیمیشن کتاب جنگل,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 1967,دانلود کارتون The Jungle Book 1967,دانلود مستقیم کارتون The Jungle Book 1,زیرنویس فارسی The Jungle Book,کتاب جنگل,موگلی,
ادامه مطلب
به شعر پناه برد از جهان مسکوت در خط خشک زمان.
ح برگشته، دیروز در کتابخانه ارتباطی داشتیم و کم کم دارد برمی‌گردد. و دوباره حس ناامنی و اضطراب و آرامش به دلم می‌ریزد. دیشب دوباره تا دیروقت نخوابیدم و امروز دوبارع دیر بیدار شدم. او اگر قرار باشد من و زندگی‌ام را از من بگیرد... نمی‌دانم چه می‌خواهم .‌
شعر تنها گریزگاه من است در این جهان مسکوت
دلم دریا می خواهد دریای آبی  /  دلم کوه می خواهد کوه سنگی
دلم دشت می خواهد دشت پر ز لاله  /  دلم جنگل می خواهد جنگل سبز
دلم کویر می خواهد و شب کویر  /  شب بارش ستاره بر زمین
                 طبیعت زیبا می خواهد این دلم
خسته از آسمان غبار آلود شهرم  /  خسته از بوق و دود این ماشین ها
خسته از قفس های تنگ و تاریکم  /  در شهر نمی بینم جز شلوغی و دود و هیاهو
طبیعت دنج و زیبا می خواهم  /  آن شکوه بافرجام می خواهم
خسته ام از جفای این نامردمی ها  /  غروب دل انگیز
 قسمتی از دعای امام سجاد (ع) در باب پناه بردن به خدای متعال:
بار خدایا بتو پناه می برم از:
حرص و آز
 تندی غضب و خشم
 تسلط حد و رشک
 سستی صبر و شکیبایی
 کمی قناعت و خرسند نبودن بکمی قسمت و بهره خود
 سوء خلق و بدخویی
 افراط (تجاوز از حد) خواهش نفس و غلبه حمیت
منبع: کتاب ترجمه و شرح صحیفه کامله سجادیه بقلم حاج سید علینقی فیض الاسلام
آن لحظه‌یِ خوشِ ضرب‌آهنگ گرفتن بر دیواره‌یِ لیوان و هجا هجا کردنِ حروفِ نامِ تو و امتدادِ لذت‌بخشِ زمان و در میانِ خواب و بیداری، چشم در چشم تو و دست بر گونه و شانه به شانه‌یِ تو و لب بر لبِ تو؛ هیچ شدنِ تمامِ دنیا و مافیها و تلخی‌هایش برای ساعتی و مستغرق در خیالِ خوشِ آغوشِ سپیدِ سرسبزِِ سراسر پیوسته‌یِ تو؛ بریده از مکان و دست شسته از زمان و معلق بین آسمان و زمین؛ سبک، چون پَری در باد. هیِ دوستت دارم‌هایِ دعاگونه‌یِ بلند و فراموش شده از
The Jungle Book 2003,پسر جنگل,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن The Jungle Book 2003 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن The Jungle Book 720p,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2003,دانلود انیمیشن کتاب جنگل,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 2003,دانلود کارتون The Jungle Book 2003,دانلود مستقیم کارتون The Jungle Book 2,زیرنویس فارسی The Jungle Book,کتاب جنگل,موگلی,
ادامه مطلب
امینی در راه پله ها هدف اصلی از نصب نرده است اما با بهبود متریال شیشه ای و فلزی شکل ظاهری نرده ها در داخل ساختمان نیز اهمیت پیدا کرده است. هماهنگی این بخش از ساختمان با طراحی کلی دکوراسیون داخلی ساختمان باعث شده است تا استفاده از شیشه برای ساخت نرده راه پله بیشتر به کار گرفته شود. نرده شیشه ای پله و چان پناه شیشه ای پله یک سیستم ایمنی تمام شیشه است که به شکل شبکه ای منظم از دیواره های شیشه ای و اتصالات فلزی بر روی کف پله ها یا دیواره کناری راه پل
‏وقتی خیلی خیلی خیلی ناراحتم، پناه می‌برم به خواب...وقتی بیدار می‌شم، تا چند ساعت خوبم، و دوباره حالم بد می‌شه و دوباره خواب...این خواب خیلی باید تکرار شه تا کم‌کم اون غم عادی شه..‌.نیاد روزی که از شدت ناراحتی نتونم بخوابم...
استفاده از جانپناه شیشه ای تراس به دلیل زیبایی، بهبود نورپردازی و سریع با کمترین تخریب داشتن ایمنی بالا مناسب در مقابل عوامل مخرب محیطی و گرما انتخاب هوشمندانه برای پوشش محافظ‌ ترای است. در اجرای جان پناه شیشه ای از اتصالات ضدزنگ استیل و آلومینیوم آنودایز شده به همراه شیشه سکوریت و لمینت استفاده میشود. ضخامت استاندارد شیشه های به کار گرفته شده در این محصول بر اساس ارتفاع جان پناه شیشه ای تراست و طول آنها بین ۱۸ تا ۲۰ میلیمتر است. جان پناه ش
دوباره شبو مینویسم به یاد تو تویی که دور گشته ای ز من دوباره چهار صبحخواب نمی رود به چشم خسته م قلم به دستنشسته ام کنج خاطرهطنین آن صدای عاشقانه ات نوازشی به گوش من می کند، عبور میکنم فرو می روم به عمق یک خیال خیال دیدن دوباره ی دویدنت خیال بارانفرار میکنمدور میشوم ازین جهان پر سراب پناه میبرم به قرص خواب یا که جرعه ای شراب فرار میکنم به آسمان آبی قلم مینویسم از دلم ولی نمانده طاقتم، نمیکشمباز افتادم از نفس می نویسد این قلم خودش نشسته
The Forest یک بازی مهیج در سبک اکشن، جنگی و ترسناک است که توسط استودیو Endnights Games ساخته شده است و در سال 2014 برای کامپیوتر منتشر شده است. شما به عنوان یک مسافر جت مسافربری از حادثه سقوط زنده مانده اید. هنگامی که به هوش میایید خود را در جنگل مرموز پیدا میکنید و باید از این جنگل و آدم خوارهایش نجات پیدا کنید.
ادامه مطلب
The Jungle Book,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Jungle Book 1967,دانلود انیمیشن The Jungle Book با دوبله فارسی,دانلود انیمیشن پسر جنگل,دانلود انیمیشن پسر جنگل The Jungle Book,دانلود انیمیشن کتاب جنگل The Jungle Book 720p,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Jungle Book 1967,دانلود رایگان,دانلود مستقیم انیمیشن The Jungle Book 1967 1080p,دوبله فارسی کارتون پسر جنگل,
ادامه مطلب
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است. نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش. روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد. 
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی
بماند برای یادگاری
اولین گردش من و همسر، به همراه مامان و سگ کوچولومون، به مقصد جنگل زیبای چایباغ و رودی که درونش جریان داره. (استان مازندران، سوادکوه شمالی)
این عکس ها یک هزارم زیبایی اون‌جا رو هم نداره. واقعا زیبا بود و زبان از گفتن اون زیبایی و سرسبزی قاصر... پوشش گیاهی متفاوتی نسبت به جنگل هایی که هفته گذشته رفته بودیم داشت و همین فوق العاده‌ترش کرده بود.
به‌ دلیل این‌که اولین گردش مامان با من و همسر بود، بیشتر سعی داشتیم میزبان باشیم و
بماند برای یادگاری
اولین گردش من و همسر، به همراه مامان و سگ کوچولومون، به مقصد جنگل زیبای چایباغ و رودی که درونش جریان داره. (استان مازندران، سوادکوه شمالی)
این عکس ها یک هزارم زیبایی اون‌جا رو هم نداره. واقعا زیبا بود و زبان از گفتن اون زیبایی و سرسبزی قاصر... پوشش گیاهی متفاوتی نسبت به جنگل هایی که هفته گذشته رفته بودیم داشت و همین فوق العاده‌ترش کرده بود.
به‌ دلیل این‌که اولین گردش مامان با من و همسر بود، بیشتر سعی داشتیم میزبان باشیم و
1.روز تاریک جنگ پیشرفته : 16 دانلود
2.یوهاهاها 2.1 : 12 دانلود
3.ماشین های قراضه 2 رئیس بزرگ : 11 دانلود
4.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.2 : 10 دانلود
5.عصر شیطان 1 : 6 دانلود
6.ماشین های قراضه 1، یوهاهاها 2، یوهاهاها 1 : 5 دانلود
7.روز تاریک گم شدن در جنگل 1 : 4 دانلود
8.روز تاریک گم شدن در جنگل 1.1 : 1 دانلود
تمامی بازی های گفته شده از همین وبلاگ قابل دانلود می باشند.
روزگاری  سالکی خانه به دوش روزگارش را در دوره گردی می گذراند و از ان شهر به ان شهر سفر می کرد تا لقمه نانی دراورد . 
سرگردانی و اوارگی امانش را بریده بود و گرسنگی و تشنگی سخت او را می ازرد .
در راه به جنگلی بزرگ و سرسبز که رودی روان در ان جاری بود برخورد می کند . در ورودی جنگل به درختی پیر و کهنسال وارد می شود و از درخت تقاضای ماندن در جنگل را دارد تا باقی عمرش را در جنگل بگذراند  او اجازه زندگی در جنگل را می گیرد . و درخت پیر درخواستش را قبول می
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است.
نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد
و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش.
روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد.
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا
دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی
دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی ا
همسایه کوچولو
در کنار یک جنگل زیبا و قشنگ درخت بزرگی زندگی می کرد که شاخه های بلندش را به زیبایی پخش کرده بود. مردمی که به جنگل می آمدند برای فرار از گرمای بسیار شدید خورشید به سایه خنک این درخت پناه می بردند. حتی تعداد بسیار زیادی از پرندگان و موجودات کوچک هم در شاخه های آن زندگی می کردند.
در پای درخت گیاه کوچکی در آمده بود. این گیاه بسیار ظریف و باریک بود و با ملایم ترین نسیم بر روی زمین می افتاد.
روزی این دو همسایه کمی با هم صحبت کردند.
درخت تن
صفت:کلمه ای است که همراه اسم می آید و حالت و چگونگی اسم را توضیح میدهد مثال: گل زیبا= زیبا صفت است زیرا حالت گل را بیان کرده و گل موصوف است.                                           

نکته:صفت(گرمی،سردی،کوتاهی،زبری،نرمی و.......... موصوف را بیان میکند
موصوف:اسمی است که صفت ان را توصیف میکند یعنی صفت حالت و چگونگی ان را بیان میکند مثال: جنگل سبز=جنگل موصوف است چون صفت از سبز بودن جنگل گفته
همانطور که از نام این مدل مشخص است تمام قطعات و اتصالات آن از نوع استیل درجه یک و زنگ نزن است که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. زیبایی و دوام نرده کابلی استیل استفاده از آن را در ساختمان‌های شخصی مانند ویلاها رواج داده است. کابل‌ها و سیم‌های استفاده شده در این مدل از نوع تمام استیل بوده و به همین دلیل هزینه ساخت و نصب آن نسبت به نرده‌های آهنی بیشتر خواهد شد. نرده استیل کابلی با توجه به ارتفاع تمام شد
سریال پناه آخر چند قسمت است
تعداد قسمتهای پناه اخر چن تاست؟

خیلی خلاصه میگم (دوازده تا)
اگر بخوام چیزی رو خدمت شما عزیزان عرض کنم اینه که پناه آخر هر کسی خدا هست
یعنی اگر دیدید که دیگه هیچ چاره ای ندارید باید به حضرت حق نظر کنید. چون حضرت حق در لحظات حساس میتونه کمکتون کنه و پناه بی پناهان باشه.
در هر صورت این مجموعه ی تلوزیونی که این روزها ساخته می شه و مخاطبان خاص خودشم داره در 10 قسمت ساخته شده
اگرچه 12 قسمت خیلی زیاد نیست ولی میتونه یک برگ بر
سریال آخرین پناه
سریال ها و فیلم های تلوزیونی در بین خانواده های ایرانی به خصوص بانوان عزیز از جمله سرگرمی های اصلی است ، بنابراین یکی از موضوعات مهم می تواند موضوع و بازیگران سریال های جدید سال 98 باشد. یکی از سریال هایی که در سال 98  مهمان خانه ها باشد؛ سریال آخرین پناه است در ادامه  با کارگردان و بازیگران این سریال آشنا خواهید شد.
عوامل سریال آخرین پناه
سریال آخرین پناه به کارگردانی شاهین باباپور و با بازی میترا رفیع ، محمود پاک نیت ، محمد ع
دیروزروز جهانی Ranger بود. از بچگی دوست داشتم یه Ranger باشم اما سر کل کل با خودم رفتم سراغ آناتومی بدن انسان و بعد روح و روان انسان. در حالی که اون دانش ها دوست داشتنی های من نبودند و من دلم  میخواست یه Ranger باشم.کلمه Ranger در کشورهای دیگر به صورت توامان به معنا جنگل بان و محیط بان استفاده می شود. در کشور ما شغل جنگل بانی جدا از محیط بانی تعریف می گردد.جنگل بان مسئول نگهداری و محافظت از جنگل ها می باشد. او نقش مهمی را در نگهداری جنگل ها برای آیندگان دارد.
بانو جان
ای کاش میشد بدایت هر روز بنویسم که چقدر در لحظاتی تو را مطالبه میکنم
تو را برای همفکری
تو را برای اینکه سر بر بالین بگدارم‌ ارام شوم و دوباره شروع کنم
همچون کودکی که دوان دوان و گریه کنان به مادر خویش پناه میبرد آرام میگیرو و دوباره
بانو جان 
چه کنم با این بی تابی و تمنای دلم
ای کاش فقط میدانستی که این یک تمنای هزار تو برتوست 
که جز خدای تو و با دستان تو آرام نمیگیرد
بانو جان
دریابم مرا
همانطور که از نام این مدل مشخص است تمام قطعات و اتصالات آن از نوع استیل درجه یک و زنگ نزن است که در هر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و هرگز دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود. زیبایی و دوام نرده کابلی استیل استفاده از آن را در ساختمان‌های شخصی مانند ویلاها رواج داده است. کابل‌ها و سیم‌های استفاده شده در این مدل از نوع تمام استیل بوده و به همین دلیل هزینه ساخت و نصب آن نسبت به نرده‌های آهنی بیشتر خواهد شد. نرده استیل کابلی با توجه به ارتفاع تمام شد
جنگل تونگا یا Tongass National Forest بزرگترین جنگل ملی کشور آمریکا است و در منطقه سردسیر آلاسکا در نزدیکی قطب شمال قرار دارد . نکته جالب توجه در مورد این جنگل ، بزرگی و مساحت زیاد آن است که بالغ بر شصت و نه هزار کیلومتر مربع را در بر می گیرد، که تقریبا برابر با مساحت استان هرمزگان است...
ادامه مطلب
The Jungle Book 2 2003,انیمیشن پسر جنگل,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Jungle Book 2 2003,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2 The Jungle Book 2003,دانلود انیمیشن پسر جنگل 2 با دوبله گلوری,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Jungle Book 2 2003,دانلود دوبله گلوری کتاب جنگل 2,دانلود کارتون The Jungle Book 2 2003 720p,دانلود مستقیم انیمیشن The Jungle Book 2 2003 1080p,گلوری,
ادامه مطلب
این جنگل زیبا و انبوه در شمال کانادا یکی از معدود جنگل های دست نخورده و کاملا طبیعی در جهان است که زیستگاه صدها گونه از حیوانات وحشی مانند : یوزپلنگ آمریکایی، گرگ، خرس خاکستری و چند گونه خاص و نادر از خرس در جهان است...
ادامه مطلب
یکی که هیچ کس ازش دل خوشی نداره و منم جزو اونایی
بودم که ازش هیچ خوشم نمیومد اومده ریز ریز بامن 
صمیمی شده.
اون رفتار خشک و جدی و مزخرفش...
اون بی توجهی جدیش به لباس پوشیدنش...
خب اومده نزدیک تر شده متوجه شدم به اون داغونی نیس
یه سری چیزای خوبم داره :/
ولی هر دفعه که یکی منو باهاش میبینه حرص میخورم.
خیلی بدجنسم ایا؟!
حس میکنم که دوستای ادم میشن معرف ادم.
نوع رفتارشون.پوششون
و این بنده خدااااااا :/
جلوش گفتم :
یعنی اگه اسلام به خطر نمی افتاد تا حالا هز
نمدار درختی است که استفاده گوناگونی از آن می شود و فواید زیادی دارد.
برخلاف
تصور بسیاری از مردم که گل‌های زیبا و معطر را مختص بوته‌ها و درختچه‌ها
می‌دانند، در جنگل‌های شمال ایران، درختی بزرگ به نام نَمدار وجود دارد که
عطر گل‌های زرد رنگ آن، زنبور عسل را به خود جلب می‌کند.
نمدار
درختی از تیره Tiliaceae است که با وجود گسترش زیاد در جنگل‌های شمال و
معطر بودن گل‌های آن، هنوز ارزش‌های زیبا شناختی آن بی‌استفاده مانده است .
این در حالی است که د
حرف است و حرف و باز حرف
اما کو توانی برای نوشتن بر سر این انگشتان
انگشتانی که در پی کلمات من دیوانه شده اند
+ تا دانشجو بودم به خوابگاه پناه میبردم
الان به پادگان
از ماه دیگه به کجا پناه ببرم؟
داره میزنه به سرم برم پی یک شغل ۲۴ ساعته که این قانون دوری و دوستی بین من و خانوادم انجام بگیره و حرمتی بینمون نشکنه:)
نام:وحشی
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از جلد اول بخوانید.چرا که جلد های مجموعه
بالکن شیشه ای به صورت های مختلف و در طرح های متنوع اجرا می شوذ که یکی از آنها شیشه تاشو بالکنی است. شیشه بالکن تاشو یک محصول منحصر به فرد و مهندسی شده برای افزایش کاربری بالکن منازل است. با استفاده از شیشه تاشو می توان از تمام فضای بالکن به صورت بهینه استفاده کرد . شیشه بالکن  با درکنار هم قرار گرفتن پنل های شیشه ای یک اندازه و ریل های آلومینیومی به همراه اتصالات نگاه دارنده شیشه اجرا می شود. انجام مراحل باز و بسته شدن در شیشه تاشو بالکن بسیار
بالکن شیشه ای به صورت های مختلف و در طرح های متنوع اجرا می شوذ که یکی از آنها شیشه تاشو بالکنی است. شیشه بالکن تاشو یک محصول منحصر به فرد و مهندسی شده برای افزایش کاربری بالکن منازل است. با استفاده از شیشه تاشو می توان از تمام فضای بالکن به صورت بهینه استفاده کرد . شیشه بالکن  با درکنار هم قرار گرفتن پنل های شیشه ای یک اندازه و ریل های آلومینیومی به همراه اتصالات نگاه دارنده شیشه اجرا می شود. انجام مراحل باز و بسته شدن در شیشه تاشو بالکن بسیار
آدمی همیشه نیازمند به یه پناهه.. دقت کرده باشیم شاید در هر حالی به چیزی پناه می بریم .. و چه خوبه حال کسی که هر لحظه خودش رو در پناه تو حس می کنه
و اما من که هر چه تدبیر می کنم، گویی از تو دورترم
و دیداری نیست
و هیچ...
و خدایا کاش هر لحظه که اراده می کردم، به تو نزدیک بودم 

نویسنده : حسن کاشی
هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده شرعا حرام است.

فصل اول : سقوط شهر
مرد آهسته آهسته قدم بر میداشت ، صدا هوهوی باد شدیدی که می وزید او را می ترساند ؛ اصلا برای چه او به این جنگل سرد و تاریک قدم گذاشته بود ، گم شده بود ؟ دنبال چیزی یا کسی می گشت ؟ خودش نیز نمی دانست ، مثل این بود که بخشی از حافظه اش گمشده است . باران شدیدی شروع به باریدن گرفت و صاعقه هایی به درختان جنگل بر خورد کرد و جنگل آتش گرفت ، مثل اینکه اتفاقی بزرگ در شر
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از ج
​​​​​​​

مبدا :اصفهان

مقصد :مازندران-چالوس

شروع تور :16 مرداد 1398ساعت 19:00

پایان تور :18 مرداد 1398

نوع سفر :زمینی اتوبوس اسکانیا

مدت اقامت :2روز2شب

وسیله نقلیه محلی :نیسان

درباره سفر - تور جنگل و برکه دار چالوس
خدمات: نیسان لیدر محلی وسایل کمپ بیمه مجوز ورود به جنگل چای اتیشی عصرانه آب بازی بازدید و شنا در دریای خزر هیجان ۱شب کمپ در جنگل پیمایش رودخانه نیسان سواری بازی و سرگرمیهای متنوع در منطقه ای بکر

برای اطلاع از قیمت تور و ثبت نام ب
ی عالمه سفارش خیاطی گرفتم از استرس و فکر و خیال خوابم نمیبره!
اسمی که انتخاب کردم خوبه؟
پناه؛ اولین پناه هر آدمی لباسشه
چرا دارم این کارارو میکنم؟!
چرا استادم میگه خیلی با استعدادی و میتونی مزون بچرخونی
چرا انگار اعتیاد پیدا کردم
چرا مدام ذهنم داره میبره و میدوزه!
پازل چوبی حیوانات جنگل

پازل چوبی حیوانات جنگل یکی از ساده ترین و جذاب ترین انواع پازل برای یادگیری و آشنایی کودک با پازل است. روی تکه های پازل قطعه ای چوبی دکمه مانند تعبیه شده است که گذاشتن و برداشتن قطعه را آسان میکند. کودک شما علاوه براینکه بازی پازل انجام میدهد حیوانات مختلف را در این بازی یاد میگیرد...برای مشاهده محصول بر روی لینک زیر کلیک نمایید...
پازل چوبی حیوانات جنگل
شب که دست رحمتش را بر سر جنگل می‌کشید، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه بیدار می‌شد. تمام عمرش تنها بود. همدمی نداشت. بیدار که می‌شد، می‌رفت سر چشمه و با تصویرش در آب حرف می‌زد، چرا که تنها تصویرش او را می‌فهمید. یا لااقل چون چیزی نمی‌گفت، احساس می‌کرد می‌فهمد.
او فقط می‌توانست سر تکان دهد و حرف‌ها را تایید کند. شاید اگر او هم حرف می‌زد، متوجه می‌شد که او هم چیزی نمی‌فهمد.
شب که آغاز می‌شد، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه می‌فهمید
شب که دست رحمتش را بر سر جنگل می‌کشید، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه بیدار می‌شد. تمام عمرش تنها بود. همدمی نداشت. بیدار که می‌شد، می‌رفت سر چشمه و با تصویرش در آب حرف می‌زد، چرا که تنها تصویرش او را می‌فهمید. یا لااقل چون چیزی نمی‌گفت، احساس می‌کرد می‌فهمد.
او فقط می‌توانست سر تکان دهد و حرف‌ها را تایید کند. شاید اگر او هم حرف می‌زد، متوجه می‌شد که او هم چیزی نمی‌فهمد.
شب که آغاز می‌شد، همه‌ی عالم که می‌خوابید، او تازه می‌فهمید
چه بی ریا آمدم به قلب عاشق توباورم شد حرف های به ظاهر صادق تو
چه پر غرور می روی از این دل شکستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خسته
جنگل چشمات هواش چه سرده ، هر نگاه تو حدیث دردهرفتنت دیگه شده مسلم ، اما دل هنوز باور نکرده
نکنه رنجیدی از من ، بگو تقصیرم چیهیا که دل به دیگری دادی ، بگو اون کیهنکنه که از حقیقت ، تو می خوای فرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیجنگل چشمات هواش چه س
برای من تنهایی قدم زدن بهترین لذت دنیاست؛ درسکوت راه می‌روم و نگاه می‌کنم و قصه‌های اطراف را گوش می‌کنم. 
در تنهایی محله‌های جدید و کنج‌های خاص و دلنشین را کشف می‌کنم و توی ذهنم قصه خلق می‌کنم.
خیابان کوالالامپور را یک روز تابستان موقع قدم زدن پیدا کردم و تا امروز هروقت غم داشتم، خوشحال بودم، عصبانی بودم یا عاشق به این‌جا پناه آورده بودم و می‌نوشتم.
امروز دوباره هوای کوالالامپور به سرم زده اما دلم تنهایی قدم زدن نمی‌خواهد، دلم قدم زد
از ذهن های کثیف آدمیان؛ می گریزم
از حرف های صد من یه غازشان
از لبخندها و سوال های کج و کوله ی پر طعنه شان
می گریزم و پناه می برم به خودم؛ به این زنی که درونم نشسته و منتظر تلنگر من است تا زندگی کند.

پ.ن: زنده ام

عکس: و  پناه می برم به چشمانم

همه جا با تو بهشته. حتی اگه تو گرما و تو ترافیک سنگین، کلافه و بی حوصله بشم و غر بزنم. حتی اگه قرارِ آلاشت‌ رفتنمون کنسل بشه، حتی اگه یادمون رفته باشه چیزی برای خوردن با خودمون ببریم... من کنار تو خوشحالم، چه با بهانه و چه بی بهانه، چه با دلیل و چه بی دلیل...

این‌جا جنگل جوارم هست. به بکر بودن جنگل های قبلی نمی‌رسید، اما با این حال باز هم زیبا بود. حضور انسان ها و وجود زباله ها تو دل جنگل به خوبی قابل مشاهده بود. مسیر ابتدایی جنگل سوییت اجاره می‌د
(این داستان کوتاه ارزش چاپ ندارد ولی شاید ارزش خواندن داشته باشد)
شغال سر بر آستان کفتار سایید و به پابوسی شتافت و در حالی که از فرط خوشحالی در پوست خود نمی گنجید، گفت: تمام شد سرورم، تمام شد؛ شیر جنگل بی یال و کوپال گوشه ای افتاده و وقت سورچرانی و خوش گذرانی است، نفس های آخرش را دارد می کشد و کمی دست بجنبانید، ده دوازده درخت آن طرف تر، زیر کهنسال ترین درخت جنگل او را می بینید که آخرین لحظات عمرش را می گذراند و نفسش به خس خس افتاده است. حیف است ای
یه اصطلاحی هست میگن گل بود و به سبزه آراسته شد  ! 
حکایت منه ! 
انگشت دستم شکست! 
چجوری؟ 
رفتیم جنگل ، نشستم ؛ دارم از منظره لذت میبرم ، آقا با n کیلو وزن نشسته روی دستم ، به گونه ای که صدای قارچ شکستنش تو کل جنگل پیچید ! 
بعد همه اونجا دکتر شدن میگن نهههه این گوشتشه ، نشکسته ! 

منم عکس گرافی انگشت شکسته ام رو فرستادم تو گروه ! 
از همه اشونم خسارت میخوام بگیرم ! 
همانطور که ذکرگردید در این منطقه قبلاً پوشیده از انواع درختان و دارای جنگل وسیعی بود و همه جا پوشیده از سبزه و درخت بود ولی مردم جنگل را تبدیل به مزارع و شالیزار کردند. بعد از انقلاب اسلامی جنگل هایی نیز وجود داشت که تقسیم اراضی شد( هیئت هفت نفره) و تمام جنگل از بین رفت و هم اکنون جنگلی در روستا وجود ندارد. علاوه بر آن پیشروی آب دریا عامل دیگری شد برای ازبین رفتن جنگل و مقدار اندک درختان انار وحشی و توسکا، پلت و … را ازبین برد. در هر صورت باید در
خوابیده بدون لالایی و قـــــــــصه *** بگیر آسوده بخواب بی دردو غصه
دیگه کابوس زمستون نمیـــــــــبینی***توی خوابگلای حسرت نمی چیـنی
دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه *** جای سیلی های باد روش نمیمونه
دیگه بیدار نمی شی با نگرونـــــی*** یا با تردید که بری یا ک بمونی
رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی *** قانونه جنگلو زیره پا گذاشتی
اینجا قهرن سیده ها با مهربونی*** تو تو جنگل نمیتونستی بمونی
دلتو بردی با خود به جایه دیگه *** اونجا که خدا برات لالایی میگه
میدونم
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش

ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال
مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

بعضی روزها به اینجا سر میزنم و برایتان یک سبد کوچک شعر می‌آورم تا میان این شلوغی ها و زشتی‌های روزگار روحتان تازه شود و زیر سقف این خانه‌های بدقواره شهری شش‌هاتان با هوای کوه و جنگل پر شود.
اینها دو بیت اول غزلی از حافظ است.می‌دانم حوصله‌تان ممکن است یاری نکند و به همین دو بیت بسنده می‌کنم.همین دو بیت
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترت
در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد
منتشر شد: «خرسی که می‌خواست خرس باقی بماند"نوشته‌ی یورگ اشتاینرنقاشی‌ها: یورگ مولرترجمه‌ی آزاد: آرش حسینیاننشر تلنگر.  چاپ اول.  ۱۳۹۷شابک: ۷-۸-۹۹۸۴۷-۶۰۰-۹۷۸42 صفحه . مصور . قطع جیبی ارزش پولی: 15 هزار توماناطلاعات بیشتر: ahpub.ir/post/39خرید نسخه‌ی کاغذی: @Hoseinian_Arash
روزی اتفاقی افتاد. گروهی آدم‌ همراه با ابزارهای جنگل‌بَرداری به جنگل آمدند. با سعی و تلاش، درختان را گروه‌گروه بریدند و کف زمین را همچون سقف اتاق صاف کردند. گویا قرار بر این شده بود قلب
ایستاده ام،
      ایستاده ای،
            ایستاده ایم،
                        جنگلیم؛
           تن به صندلی شدن نداده ایم.    
غلامرضا بکتاش.

۰ تیشه های وحشی و دندان تیز به درختان بی دفاع هجوم می آورند تا تن آنها را تخته کنند و با آن، میز و صندلی و در و پنجره بسازند. بی انصاف ها، به هیچ صغیر و کبیری رحم نمی کنند. بیشتر درختان، ناامید از زندگی، تسلیم جفای تیشه می گردند و نقش بر زمین. برعکس، در گوشه و کنار جنگل، هستند درختانی غیور و بی ادعا که محکم ایست
یکی از اعضای وب‌سایت «ردیت» تعریف می‌کرد که هنگامی که ۱۸ ساله بود، به همراه تعداد از دوستانش سفری به «جنگل ملی آپالاشیکولا» (Apalachicola National Forest) در نزدیکی تالاهاسی واقع در ایالت «فلوریدا» داشتند. در حالی‌که در اطراف کمپ قدم می‌زدنند،
ادامه مطلب
دور تا دور جنگل را می چرخم. جنگل به این بزرگی، دریغ از یک روشنایی. روشنایی جز نور ماه و ستارگان نیست. پیدا نمیکنم. همه جا تاریک است، خیلی تاریک. دلم میگیرید. اما چاره ای نیست. باید دنبال روشنایی بگردم. 
از بین شاخ و برگ درختان می گذرم، به امید یک روشنایی. چون همه جا تاریک است چیزی را واضح نمی بینم و به درختان و برگ هایشان برخورد می کنم و بال های ظریفم درد می گیرد. لحظه ای صبر میکنم و دوباره به راه میافتم. به یاد دیشب که این موقع کنار مادرم بودم میاف
صدای جنگل
تا حالا شده سکوت براتون کلی حرف داشته باشه؟؟؟
تا حالا شده صدای جنگل رو بشنوید؟؟؟
شهریور سال 1398
من به همراه خانواده به ماسوله سفر کردیم. در این سفر، از پدر خواستم شب را در یکی از خانه های جنگلی زیبا سپری کنیم. و خوشبختانه با نظرم موافقت شد. به جنگل رفتیم و یک اتاق نقلی و چوبی را اجاره کردیم. اتاق تنها 12 متر بود و یک بالکن چوبی کوچک هم داشت. درون اتاق رفتم و در بالکن را باز کردم و آنجا بود که احساس کردم تمام زیبایی های دنیا را در یک جا دی
«پاسخ سؤالات مسابقه» برنامه 98/09/28

«سؤالات مسابقه»

1- احساس نیاز انسان به قدرت برتر، برای پناه بردن به او، چه دلیلی بر خداشناسی است؟

1) دلیل عقلی
2) دلیل فطری ✅ (صحیح)
3) دلیل تجربی

2- پسر نوح، در هنگام نزول قهر الهی، به چه چیزی پناه برد؟

1) قله کوه ✅ (صحیح)
2) کشتی نوح
3) غار دل کوه

3- بر اساس آیه 256 سوره بقره، راه چنگ زدن به ریسمان محکم الهی، در برابر خطرات و حوادث چیست؟

1) کفر به طاغوت‌ها
2) ایمان به خدا
3) هر دو مورد ✅ (صحی
غروب دلگیریه، بعد از عشقبازی‌ه اجباری از جانب من و عدم تکمیل فرایند، بعد از هزار چانه‌زنی با خودم که هیچ فرقی بین میم و ح در عشقبازی نیست و تمام تفاوت در هورمون‌های من است، حالا به کنجی خزیده‌ام و غم در دلم بمانند قطره آبی بر سنگ دارد رسوخ می‌کند و من به هرچه پناه می‌برم تا گریزی یابم از آن در این سکون و خلوت. 
در آغوش میم اما برایم مسجل شد که من بی عشق نمی‌توانم. یا باید زندگی را کنار بگذارم و یا هرازچندی تن به عشقی هرچند سوگوارانه دهم.
بس ا
سرم را بوسیده بود در خواب و رفته بود...
نه متوجه محبتش شدم نه متوجه رفتنش...
دو روز قبل را به خاطر اتفاقی خوشایند،اصلا نخوابیده بودم...
تمام بدنم درد میکند...
به زور خودم را از جا بلند میکنم و به یخچال میرسانم و باقی مانده ی پیتزا و سیب زمینی را داخل ماکروفر میگذارم و خودم را به آب میرسانم...
برمیگردم و همانطور سر پا پشت کانتر آشپزخانه پیتزا و سیب زمینی را یک لقمه ی چپ میکنم...
نگاهی به ساعت می اندازم،نگاهی به رخت خواب در هم پیچیده...
اصلا تصمیم دارم ه
1. دشت لار
دشت لار که فاصله کمی با تهران دارد و در نزدیکی کوه لار قرار گرفته است و از پناهگاه های حیات وحش به شمار می رود.

2. جنگل ابر
جنگل ابر که از جمله جنگل های هیرکانی است، در نزدیکی شهر شاهرود قرار گرفته است که می توانید در آنجا اقیانوسی از ابر را در برابر چشمان خود مشاهده کنید.

3. دیلمان
طبیعت بکر و زیبای دیلمان در ارتفاعات استان گیلان و در نزدیکی سیاهکل قرار دارد. منطقه ای زیبا که می توانید لذت گردش در روستا و همنشینی با مردم با صفای روستای
آرون افشار – پناه عاشقان
دانلود آهنگ پناه عاشقان با صدای آرون افشار
Aron Afshar – Panahe Asheghan
خواننده آرون افشار نام ترانه پناه عاشقان تنظیم معین راهبر آهنگساز آرون افشار ترانه سرا علیرضا مرتضی قلی گیتار فرشید ادهمی ویولن پرهام حسینی عکس عرفا طلیسچی طراحی محمد نعیمی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان بررسی جنگل ابر شاهرود در 22 اسلاید
                جنگل ابر شاهرود قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین نقاط ایران و شمال شرق کشور می‌باشد. این جنگل با ۳۵ هزار هکتار وسعت در ادامه جنگل‌های سرسبز شمال کشور به دلیل این که در اغلب مواقع فضای این جنگل را اقیانوسی از ابر فراگرفته به این نام مشهور است. در این جنگل ابرها آنقدر به درخت‌ها نزدیک اند که ب
بازاریابی شبکه ای پنبه ریز ماهیتش استفاده از اهرم هاست. اهرم زمان و تصاعد. وقت کافی نداریم که تک تک درخت های جنگل را بکاریم و بزرگشان کنیم. در عوض، یک درخت می کاریم و آن درخت منتشر می شود و روزی بدون این که کارزیادی کرده باشیم دستآورد ما یک جنگل خواهد بود.
کشف افراد مستعد برای بازاریابی شبکه ای کار آسانی نیست. زحمت خودش را دارد. مثل همه ی کارها و شغل های دیگر سختی ها و رنج های مخصوص خودش را دارد. (خاک خوری هم دارد).
اما تفاوتش در این است که در شغل ب
امروز کلی فکر کردم که اگز بخوام بنویسم در مورد چی بنویسم که رفتم تو خیالات کودکی خودم  ، زمانی که 6 یا 7 ساله بودم.برخلاف سایر خواهر و برادرانم بشدت اهل خیالبافی و ساختن چیزای عجیب بودم که تو خیالاتم جون میگرفتن و میشدن برام یه دوست.
که خب البته برای دیگران ابن جور حرف ها و کارها غیر معمولی بود بیشتر میشدم باعث خنده ...
البته مادرم بر خلاف دیگران سعی داشت این خصوصیت بشدت فعال من رو کنترل کنه و کلی برام کتاب می خرید تا لااقل توی دنیای کتاب ها سیر
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بسم رب الرفیق وقتی می شنوم که وارد «قرقگاه» تو شده م، حس آرامش پیدا میکنم. چه خوبه که همیشه بهانه هایی هست که پشت سرم رو نگاه کنم و بخوام دوباره برگردم! و چه خوب تر که من بنده ی تو ام! و اگر آغوش تو همیشه باز نبود، به کجا پناه می بردم؟! پ.ناز امشبیک نفر پشت در خانه هایمان نان و خرما می گذارد یک نفر که نمی شناسیمش...تلک الایام
تحقیقی جامع درباره جنگل و انواع آن
دانلود تحقیق جامع درباره جنگل و انواع آن، فواید، تاریخچه، تاثیرات، نقشش در محیط زیست و.... در 51 صفحه در قالب فایل word تهیه شده است که برای تحقیقات و تحقیق های کلاسی مناسب می باشد. خشی از متن: طی زمان های طولانی، انتظار بر این بوده که منابع طبیعی تجدید شونده پاسخگوی ...
این روستا دارای جنگلی بسیار زیباست بنام گیسوم که به دریا متصل می‌شود و طبیعتی بسیار زیبا را به وجود می‌آورد ولی این جنگل در نیمه دوم سال بسیار سرد است و معمولاً در بهار و تابستان طرفدار دارد. جنگل گیسوم در 15 کیلومتری جنوب تالش و همچنین 90 کیلومتری جاده رشت – آستارا قرار دارد. برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید
در صفحه اینستاگرام ما از تور های شادو جذاب طبیعت استان جهار محال و بختیاری مطلع شوید.
https://www.instagram.com/raftingia/
آشفته امذهنم...تنم...روانمگفته بودم نمیتونم برو تا وقتی که با خودم کنار بیامگفتم نباید..نمیشه..من اینجا نیستمحالا در هم شکسته و مضطرب، چشم به کتاب دوختم اما پیچش ماری رو درونم حس میکنم...میپیچه و نیش میزنههیچکس از خودش نمیتونه فرار کنههیچ پناهگاهی نیست که به من از هجوم خودم پناه بدهدوباره سر دوراهیمو کاسه ای مستعمل دست گرفتم پر از "چه کنم"
دانلود فیلم به سوی جنگل
نام فیلم: به سوی جنگل
ژانر: فانتزی تخیلی ماجراجویی

سال انتشار: 2014
زمان : زمان 125 دقیقه
محصول: آمریکا، انگلستان
زبان: زیرنویس فارسی چسبیده 
کارگردان : Rob Marshall
نویسنده : James Lapine, James Lapine
بازیگران : Anna Kendrick, Meryl Streep, Chris Pine
خلاصه داستان:
داستان درباره یک نانوای بی فرزند و همسرش است که راهی سفری در جنگل می شوند تا با جادوگری که خانواده آنها را طلسم کرده روبرو شوند و خود را از این نفرین رها کنند.

دانلود با کیفیت
ناهار را که خوردم، دراز کشیدم روی روفرشی سرمه‌ای‌رنگ اتاق. نور آفتاب از پنجره به صورتم رسیده بود و نوازشش می‌کرد. خسته از دیدن منظرهٔ تکراری دیوار و پنجره و ساختمان‌های سرد آن‌سوی پنجره و خسته از شنیدن صدای چرخ چمدان‌ها، چشم‌هایم را بستم و دست‌ها را زیر سر گذاشتم. به این فکر کردم که الان دلم می‌خواهد کجا باشم؟ صدای گنجشکی از شیشه‌های بالکن عبور کرد و جهید توی افکارم. با خودم گفتم کاش الان وسط جنگل بودم؛ جنگلی که به بهار دچار باشد. کاش م
روزی، گوساله ای باید از جنگل بکری می گذشت تا به چراگاهش برسد، گوساله ی بی فکری بود و راه پر پیچ و خم و پر فراز و نشیبی برای خود باز کرد!

روز بعد، سگی که از آن جا می گذشت از همان راه استفاده کرد و از جنگل گذشت. مدتی بعد، گوساله راهنمای گله، آن راه را باز دید و گله اش را وادار کرد از آن جا عبور کنند!
ادامه مطلب
داشتم از روی لجن مرطوب کف جنگل می گذشتم. همانجایی که بوی کاج و رازیانه به تاریکی دست داده و همه دارکوب ها را کشانده بود آنجا. کار من رد شدن از جنگل است. هر روز کار من اینست که  دم غروب راه بیفتم از دل جنگل رد شوم تا برسم به مرغزار پشت جنگل که می خورد به سرزمین غربتی ها. همینطور که توی فکر این بودم که وقتی برگشتم بروم پیش رافیک و بدهم کفشهایم را وصله کند، یک پشته براق که فقط ازش حرارت را می توانستم ببینم روبروم  سبز شد. پا شل کردم و دولا دولا شدم و د
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود نمونه فایل در ادامه مطلب
ادامه مطلب
من متوجه زیبایی‌های جهان نمی‌شوم. احتمالا دلیل اصلی‌اش آن باشد که زیادی تا کنه واقعیت‌های وجودی زندگی پیش می‌روم. من از این دست دوستداران فلسفه هم نیستم که در باب چگونگی حرکت جهان فلسفه ببافم و یا پیرو نظریات قدما شوم. مساله‌ی من، جهان، و زندگی بسیار بنیادی‌تر از آن است که بتوانم روی قله‌های زمثبت‌اندیشی و زیبا نگریستن به جهان و وقایع بایستم. مساله‌ی من مواجهه و کنار آمدن با انسان فانی و تنها است. مرگ و تنهایی دو مساله‌ی مهم و همیشگی م
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را
در روز فتح مکّه،
حضرت علی علیه السلام در حالی که سر خود را پوشانده بود به طرف خانه خواهرش امّ
هانی رفت، چون خبردار شده بود که او حارث بن هشام و قیس بن سائب و چند نفر از بنی
مخزوم را پناه داده است. وقتی مقابل در خانه رسید، با صدای بلند فرمود: در این خانه
چه کسانی را پناه داده اید؟ فراریان با شنیدن صدای او از شدت ترس، به خود می
لرزیدند. ام هانی که علی علیه السلام را نشناخته بود از خانه خارج شد و گفت: من امّ
هانی، دختر عمه رسول خدا صلی الله علیه و آ
همنفس طبیعت
غریبانه جلو می آیم
کودکانه با کلمات بازی می کنم. 
و محرمانه دست های سبز قنوت را 
نورباران می کنم.‌
چیزی به فردا نمانده است.
روشنایی دشت را می بینم.
ازدحام کوچه گوش هایم را کَر کرده است. 
به ساحلِ دریا پناه می برم
تا که در آرامش آبی اش بیارامم.
صدای گوش ماهی اسیری
در خروش امواج
بی هدف پیچیده می شود. 
آرامشِ قلبِ غریبِ من 
در آن گم می شود.
به دشت پناه می برم. 
و دلم را در میانِ پَرَندهای سبز
شستشو می دهم.
تنم از اعماق می لرزد.
احس
متن ترانه فراد به نام شب خیال

چه کنم شب خیالت نزند به سردوبارهتوبگوازاین هیاهو به کجاسفرکنم منتوکه رفته ای ازاینجاشده ام دوباره تنهابه کدام امیدبایدشب خودسحرکنم منبه تنم هزار زخموبه دلم نشسته داغیپرم از هوای گریه توبگوکه شانه ات کوهمه شب در انتظار توودیدنت نشستمتوبگوکه وعده های شب عاشقانه ات کوتو که بی وفا نبودی چه شد آن همه وفایتشده ام غریب و بی کس نه پناه و تکیه گاهیبه گمان پس از تو باید که بسوزم و بسازمچه کنم دگربرایم بجز این نمانده را
یکی بود یکی نبود. در یک جنگل بزرگ و سرسبز و پردرخت همه حیوانات شاد و خندان در کنار هم زندگی می کردند. پرنده کوچولو هم جیک جیک کنان این ور و آن ور می پرید و دوست داشت تمام اطرافش را بشناسد. خلاصه پرنده کوچک قصه ما به همه قسمت های جنگل سر میزد و دنبال چیزهای جالب و جدید می گشت، چون خیلی کنجکاو بود.
یک روز پرنده کوچولو داشت در جنگل قدم می زد که ناگهان روی یک بوته برگ سبز یک عالمه دانه قرمز دید. با کنجکاوی جلو رفت تا ببیند که این دانه های ریز چیست؟ اول
دو شب پیش وقتی فاصله ی مهد کودک تا اتاقم در خانه ی جدید را طی میکردم با خودم فکر میکردم اگر آدم ها به جای اینکه در موقعیت های بد به معبودشان ، رفیقشان ، یا حالا هر کس که میتوانند در هر موقعیتی به او پناه ببرند ، در شرایط خوب پناه میبردند ، چقدر اختلاف شرایط این دنیا با بهشت کمتر میشد . مثلا یکهو یکنفر زنگ میزد روی خطمان و میگفت فلانی من در بهترین شرایط زندگی ام به فکرت افتادم ، دلم خواست تو هم باشی ، دوستت دارم . خداحافظ . همین .
۱۲:۴۶ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸
(به کسی که به من گفت می‌خواهم در تنهایی خود آدم‌تر باشم همان‌طور که درخت در تنهایی خود درخت‌تر است) 
دیروز افتاده بودم به قدم زدن و تا آن دیوار رفتم تنهایی. تا آن دیوارِ سفید که از حاشیه‌هاش سرخ بیرون زده. و تصویر آن دو بار را مقابل آن دیوار و توی آن کوچه نگاه کردم. نگاه‌مان کردم.رفته بودم پیش روانشناس و کار بیهوده‌ای بود. دور بود از من. و گمان کردم هرگز نخواهد فهمید که چرا مقابل آن دیوار می‌ایستم. 
و تنها قدم می‌ز
در این قسمت از وبلاگ ، کلیپی کوتاه از طبیعت پاییزی جنگل کاسف رو تقدیم شما عزیزان می کنم . جنگل کاسف در مجاورت روستای کاسف و در فاصله 30 کیلومتری شمال شهرستان بردسکن از توابع استان خراسان رضوی قرار دارد .
برای مشاهده کلیپ اینجا کلیک کنید 
این هم از لینک مستقیم این کلیپ
https://as1.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/33fbaadaa7824076d08327cbb072a95b9355176-480p__36683.mp4

نه اینکه هیچ مهم نیست،  اشتباه نکنفرار از حقیقت این حس واین گناه نکننمی شود بروی باورش کمی سخت استخریدنی برای خودت ،ناله اشک وآه نکنلگد نزن تو به بخت شریف یک عاشقخراب از سرلج  خانمان یار بی پناه نکننگو که عرصه به رویم عجیب بس تنگ استگشای بغض گلو را، هق هق وآه آه نکننزن تو سنگ ملامت مرتبا من رانگاه ناز خودت را دریغ از این بی پناه نکنبه راه گم کرده شبیه است حال من حالابیا تو نوررهم باش، نقاب بر رخ ماه نکنبس است دگر اینهمه قرار و فراربیا به عشق چ
بسم الله الرحمن الرحیم ./
صبح جمعه مون شاد شروع شد و بعد از دو سه ساعت ، خورد تو برجکم. اما خدا نذاشت ضد حال همینجوری بمونه. خونواده و خواهربرادرا رو جمع کردیم و مهمونشون کردیم جنگل ، رفتیم محمد آباد بساطمونو لب آب زیر سایه ی درختا پهن کردیم ، کلی گفتیم و خندیدیم و عکس گرفتیم و خوشحال بودیم و لذت بردیم از زندگی ، از لحظه هامون  از خانواده ، از سلامتی و ...
چه نعمتی ازین بالاتر ؟ 
اینکه بعد از دو سه سال ، خشک شدن یه سری از چشمه ها ، کم آب شدن رودخونه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها