نتایج جستجو برای عبارت :

شرکت در پویش بی دعوت!

بعد اینهمه سال فعالیت، ینی بیان یه اپلیکیشن برا موبایل نداده بیرون؟؟
این چه وعضشه؟؟چرا مسئولین پاسخگو نیستن؟؟
پ.ن1: من کاملا بی دعوت در پویش شرکت کردم، حس اون چتربازی رو دارم که بی دعوت میره یه عروسی، به فامیل عروس میگه من فامیل دومادم، به فامیل دوماد میگه من فامیل عروسم... فقط خدانکنه عروس و دوماد فامیل ازآب دربیان!
پ.ن2:اگه همتون مثل من اینقدر چکشی و بی تکلف در پویش شرکت میکردین، الان رییس بیان یه تکونی به سایتش داده بود!
کارت دعوت
کارت دعوت ابزاری برای اطلاع رسانی و دعوت از میهمانان و ارائه اطلاعات نحوه برگزاری ، زمان و مکان مراسم توسط میزبان می باشد.از متداول ترین موارد استفاده از کارت دعوت برای مراسم ها می توان به کارت دعوت عروسی ، کارت دعوت عقد ، کارت دعوت جشن تولد اشاره کرد. البته برای اطلاع رسانی از مراسم های خاص مطابق هر فرهنگ نیز از کارت دعوت استفاده می شود. 
کارت دعوت آنلاین
کارت دعوت آنلاین علاوه بر تمامی امکانات کارت دعوت قدیمی و مرسوم از امکانات ب
کارت دعوت
کارت دعوت ابزاری برای اطلاع رسانی و دعوت از میهمانان و ارائه اطلاعات نحوه برگزاری ، زمان و مکان مراسم توسط میزبان می باشد.از متداول ترین موارد استفاده از کارت دعوت برای مراسم ها می توان به کارت دعوت عروسی ، کارت دعوت عقد ، کارت دعوت جشن تولد اشاره کرد. البته برای اطلاع رسانی از مراسم های خاص مطابق هر فرهنگ نیز از کارت دعوت استفاده می شود. 
کارت دعوت آنلاین
کارت دعوت آنلاین علاوه بر تمامی امکانات کارت دعوت قدیمی و مرسوم از امکانات ب
شـارژ 66000تومانی #همراه_اول❤️
سرویس اول
✅ فعــــــالـه /بـــــرای کســــانی کــــه نگــــرفتـــن
ثبت فوری شارژدهی فوری....
1⃣ابـتدا ارسـال کد 2307553
 بـه40520
2⃣سـپس ارسـال ڪدفعـالسازی بـه40520
#توجه
اگه کد دعوت دریافت نکردین سامانه رو لغو کنین دوباره با کد دعوت عضو بشین✅
سپس با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ بگیرید
نفر اول=1000تومان
سـه نفربعدی=5000تومان
هر5 نفر بعدی=10000تومان
دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه40
عموی همسرم یکشنبه یعنی همین امشب افطاری دارن، چهارشنبه که دیدمشون دعوتم کردن و اصرار کردن که مامان بابا رو هم دعوت کنم و سفارش کنم که حتتتتما بیان! و خب برای رسوندن این منظور از یه عبارتی استفاده کردن که خیلی جالب و شیرین بود برام! فرمودن که : مامان بابا رو از طرف ما سخت دعوت بگیرید ! 
"سخت دعوت گرفتن" .. یه چیزی مثلِ سخت در آغوش گرفتنه انگار! یعنی یطوری دعوتشون کن که نگن نه! دعوتش سرسری نباشه.. خیلی قرص و محکم باشه!
داشتم فکر می‌کردم خدا ما رو برا
سامانه دعوتی #همراه_اول
برای کسانی که نگرفته اند
‼️ ممکنه به بعضی سیمکارتها کد دعوت نده
هر خطی که کد دعوت نده موثر حساب نمیشه 
 ‼️
#سرویس_دستپخت
بدون شارژم میشه / ثبت و دریافت شارژ #فوری
1️⃣ارسال.  4282886   به 40510
↩️` سپس ارسال کد فعالسازی دریافتی به سرشماره 40510

به ازای دعوت از:
نفر اول : 1000تومان شارژ
سه نفر بعدی : 5000تومان شارژ
هر پنج نفر بعدی : 10 هزارتومان شارژ
 تا سقف 66هزارتومان
✅ بعد از تکمیل دعوتهای هر مرحله پیام تبریک دریافت میکنید
دریا
بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
خب از طرف دوست مهربونم به این چالش دعوت شدم
خیلی سادس چالشش
من یه جمله میگم شما بیاین باز نویسیش کنین... میدونم استقبال نمیشه ولی اصلا برام مهم نیست(حالا ضایعم نکنینا)
و خب جمله
آسمان پر از ستاره است
 اولین نظرو من میذارم، یعنی هر کی زود تر از من گذاشت نظرشو میزنم عدم تایید گفته باشم

سخت ترین کار دعوت کردن بقیه به چالشه:(
پس همه رو دعوت میکنم و هر کی شرکت کرد یه شادی بهم هدیه کرده
(میخواین شرکت کنین یه جمله بزارین تو وبتون، ترجیحا ساده باشه تا

کسی که از این دعوت بزرگ آگاه شود، باید بکوشد که از دعوت شدگان این دعوت گردد. این جانشین و برادر او امیرالمؤمنین  علیه‌السلام است که می‌فرماید: «از زمانی که ندای منادی رسول خدا صلوات الله علیه را که برای روزه این ماه ندا می‌کرد شنیدم، هیچ‌گاه روزه این ماه را از دست نداده و در تمام عمرم آن را از دست نخواهم داد؛ اگر خدا بخواهد.»
ادامه مطلب
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
شارژ 66000 تومانی همراه اول ممکنه به بعضی از خطوط کد نده
بـــدون شـارژ هم می شه شرکت کرد
1-ابتدا کــد 2881109 رو به 40525 ارسال کنید2-سپس کد دریافتی رو به 40525 ارسال کنید
به ازای دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ «پین» بگیریددعوت نفراول =1000 توماندعوت 3 نفر بعدی =5هزارتوماندعوت هر5 نفری= 10هزار تومان
دریافت شارژ پس از دریافت پیامک تبریک  با ارسال checkout دریافت کنیدلغو سامانه ارسال off/off1 به 40525❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttps://t.me/joinchat/AAAAAD
به دعوت صاحب وبلاگ سکوت این مطلب را می نویسم و از نای دل، میرزا مهدی، اسفندگی، ویکی رضوی و آرمان دعوت می کنم در این چالش شرکت کنند:
۱. پدر خوبی بشوم.
۲. کتابهایم را به چاپ برسانم.
۳. تمام ایده هایی را که در ذهن دارم، به مقاله تبدیل کنم‌.
۴ و ۵ و ۶. ................. (حضرت علی-ع- فرمودند: افشا کردن کاری پیش از تحکیم آن، باعث در هم شکسته شدن آن می شود).
۷. از تمام کسانی که حقّی به گردن من دارند، حلالیّت بگیرم.
۸. نماز و روزه های قضا شده ام را ادا کنم.
۹. با همسرم سف
دعوت کردنِ مردم به امام زمان و شناساندنِ حضرت
هر کس به میزان علم و دانش خود، باید مردم را به سوی امام دعوت نماید و مردم را به ایشان نزدیک نماید و نشر معارف مهدویت از جمله این کارهاست. شخص دعوت کننده باید علاوه بر حکمت علمی، دارای حکمت عملی بوده و بصورت عملی مردم را با حضرت آشنا نماید زیرا تاثیر بیشتری دارد.
☀️ امام معصوم میفرماید: همانا عالِمی که به مردم معارف دینشان را یاد میدهد و ایشان را به امامشان دعوت میکند، از هفتاد هزار عابد، برتر است.
شارژ 66000 تومانی همراه اول
جدیدترین سامانه پین
✅ برای کسانی که نگرفته اند  
#سامانه نگاتیو
بدون شارژ هم میشه بفرستید 
1⃣ ابتدا ارسال  4285498   به 40720
2⃣ سپس ارسال کد فعالسازی  به40720
سپس با دعوت از دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ میگیرید (سقف دعوت 34 نفر)
◀️ نفر اول: 1000 تومان
◀️ 3 نفر بعد 5000 تومان
◀️ سپس هر 5 نفر 10,000 تومان
شارژدهی به صورت پین
✅به سیمکارتهایی که در سامانه های این شرکت با شماره پشتیبانی 02188009122 شرکت کرده اند ممکنه کد دعوت نده
✅ ثبت د
عروس که فمینیست باشه فق میخاد خانوم ها رو به عروسیش د عوت کنه . نمیدونم چرا وقتی میخایم یه خانواده رو دعوت کنیم اول اسم آقا رو مینویسیم بعد مینویسیم همراه با خانم. مخصوصا وقتی که خانم اون خانواده باهامون نسبت داره. مثلا میخوایم خانواده دخترخاله رو دعوت کنیم مینویسیم آقای فلانی و همسر محترم .
در صورتی که درستش اینه بنویسیم دخترخاله عزیزم و همسر محترمش .
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
2000 تومان اعتبار «ایزی‌پی»
#ایرانسل #همراه_اول #رایتل 
بدون هزینه و بدون نیاز به لغو

1-وارد لینک زیر شده و تیک من ربات نیستم را بزنید و شماره خودتون رو وارد کنید و سپس دکمه ثبت رو بزنید
ezpayapp.tosansoha.com

2-اپلیکیشن ایزی‌پی رو دانلود کنید
3-از قسمت پروفایل گزینه دعوت از دوستان لینک دعوت خودتون رو دریافت کنید

هر دعوت = 2000 تومان (دعوتی ها با تاخیر اضافه میشه)
سقف دعوت روزانه: 50 نفر
از قسمت شارژ موبایل میتونیدبا اعتبارتون شارژ دریافت کنید
فاطمیه... 
چقدر عوض شدم!!! 
خیلی دغدغه فاطمیه داشتم پیش تر... 
اعتقادم این بود که رزق سالم و باید از فاطمیه بگیرم
تو مراسمات شرکت میکردم حداقل یه کتابی میخوندم
کتاب بانوی بی نشان و دوست داشتم خیلی
خطبه فدکیه رو یکمش و خونده بودم
یه تصمیمات مهمی تو زندگیم میگرفتم... 
امروز با خودم فکر کردم
چه راحت دارک روزهام و از دست میدم
زمان مثل باد میگذره
میگن دعوت ها با خود بی بیِ
اینکه هنوز جایی دعوت نشدم علت داره یعنی
علتش برمیگرده به خودم
چراهنوز دعوت نشدم
 کسب‌ درآمد از طریق اپلیکیشن کیپاد

برای همه اپراتورها
بدون هزینه و بدون نیاز به لغو
مراحل:
1- اپ کیپاد رو دانلود و نصب کنید.

دانلود 

2- شمارتون رو وارد و در قسمت کد معرف 09374082525   رو وارد کنید.

3- پروفایلتون رو تکمیل کنید

✔ با دعوت از 10 تا 15 نفر، 30هزار تومان✔دعوت از 15 تا 30 نفر 50هزار تومان✔و دعوت از 30 نفر و بیشتر 100هزار تومان اعتبار دریافت میکنید.
✔ کد دعوت شما شماره موبایلتون هست که باید با اعداد لاتین وارد شود
✔ مدت زمان جشنو​​اره: از
شارژ 1و 5 و 10هزار تومانی همراه اول ( 309203 )
کسانیکه شرکت نکردند«سرویس آرتل»
1- ارسال   14380705   ب     3092032- سپس ارسال کد فعال سازی به 309203
✔ پس از دریافت کد به ازای: 2 نفر اول : 1000تومان شارژ 5نفر بعدی: 5 تومان شارژ 10 نفر بعدی: 10 هزار تومان شارژ
✔ دریافت کارت شارژ  با ارسال  عبارت  checkout به   309203 (بعد از تکمیل دعوت و دریافت تبریک)
✔ هزینه روزانه 500  تومان (بدون شارژ هم میشود)
✔ به همه خطوط کد دعوت میده اما خطی را که قبلا هدیه دریافت کردین مرجع نکنید.
لغو  با
شارژ 1و 5 و 10هزار تومانی همراه اول ( 309203 )
کسانیکه شرکت نکردند«سرویس آرتل»
1- ارسال   14380705   ب     3092032- سپس ارسال کد فعال سازی به 309203
✔ پس از دریافت کد به ازای: 2 نفر اول : 1000تومان شارژ 5نفر بعدی: 5 تومان شارژ 10 نفر بعدی: 10 هزار تومان شارژ
✔ دریافت کارت شارژ  با ارسال  عبارت  checkout به   309203 (بعد از تکمیل دعوت و دریافت تبریک)
✔ هزینه روزانه 500  تومان (بدون شارژ هم میشود)
✔ به همه خطوط کد دعوت میده اما خطی را که قبلا هدیه دریافت کردین مرجع نکنید.
لغو  با
از عکاسان محترم دعوت به عمل می آوریم 
عکس های زیبای خود را برای ما بفرستید
ودر سایت در بخش گروه رسانه ای اورانوس با نام خودتان مشاهده کنید 
ضمنا عکس های با کیفیت و مورد تایید گروه نظارت نمایش داده خواهم شد.
زمان ارسال از ابتدای اسفند ماه 
نکته: عکس های مرتبط با گردشگری و کشور های خارجی و شرکت های  هواپیمایی در بخش ویژه گذاشته خواهد شد و بهترین ها از طرف ما خریده خواهد شد
راه های ارتباطی اعلام میگردد.
رضا صادقی – دعوت
دانلود آهنگ دعوت با صدای رضا صادقی ، خواننده ی محبوب کشورمون.
امیدوارم از گوش دادن به این ترانه ، لذت ببرید.
این آهنگ مربوط به تیتراژ ویژه برنامه دعوت است.
Reza Sadeghi – DAVAT
خواننده رضا صادقی آهنگساز و تنظیم کننده مهدی ابراهیمی نژاد شاعر پیام ربیعی میکس و مستر فرید ایمانی گیتار … هیراد نیکنام،پاشا فاطمی کارگردان محمد سیحونی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
آقای صفایی نژاد پویشی را ایجاد کردند برای درخواست از مجموعه بیان برای توسعه خدمات وبلاگ که با دعوت نویسنده فیشنگار وارد این پویش میشوم و درخواست های زیر را مطرح می کنم:
۱. امکان پاسخ دادن به نظرات توسط مخاطبان وبلاگ اضافه شود.
۲. رفع مشکل نظر دادن در وبلاگ های که دامنه اختصاصی دارند (برای نظر دادن باید مجددا وارد بیان شد که جدا از اتلاف حجم و زمان، احتمالا باعث کاهش مشارکت در نظردهی می شود)
۳. رفع مشکل لینک دهی به متن نظر (ابزار دادن لینک به بخش
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا
#جدید  برای همه66،000 تومان شارژ همراه اول 
امروز29خردادبه شارژ16هزارتومانی تبدیل شدو برای بعضی خطوط مشکل کددهی هم پیداکردهبا سیمکارت بدون شارژ هم میشه شرکت کرد.
1-ارسال  104931  به  20733722-ارسال کد فعالسازی به  2073372
با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ خواهید گرفت.
دعوتی اول 1000 تومان شارژسه دعوت بعدی 5000 تومان شارژسپس به ازای هر 5 دعوت 10,000 تومان شارژ
سامانه باتاخیرکدمیفرسته وممکنه به همه کدنده(لغوسامانه هافراموش نشه)
 دریافت شارژ  ارسال checkout به
امروز بعد از اینکه نماز ظهر و عصر رو به امامت آقای دکتر برگزار کردیم، موقع بازگشت به اتاق جلسه خواستم یه پیشنهادِ هیجان‌انگیز و تا قسمتی هم سادیسماتیک مطرح کنم و برای مستر نوشتم که :"به نظرت آقای دکتر رو برای جمعه دعوت کنم به دعای ندبه؟"
و این پیام رو به اشتبااااااه برای خودِ آقای دکتر ارسال کردم!
بدین ترتیب آقای دکتر اینطوری به خونه ما دعوت شد!

+میگم تشریف بیارین خوشحال میشیم. میگه: حالا اول شما مشورت‌هاتونو بکنین! :دی
+حجم شرمندگی و خجالتم
به نام خدا 
بازی فروت کرفت یکی از بازی های پر طرفدار ایرانی هست که خیلی ها دوست دارن با پول و سکه ی بینهایت ، بازی رو تجربه کنند.
این بازی قابلیت هک رو بصورت مستقیم نداره ولی با *کد دعوت* میشه اون رو هک کرد.
ما هر هفته کد دعوت هک شده برای شما قرار میدیم تا سکه های شما افزایش پیدا بکنه.
تاریخ اولین کد دعوت هک شده "کد دعوت درهمین وبلاگ قرار داده می شود":
1398/05/12
بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می رساند بخش " پرسش وبلاگ " به پایگاه نیز اضافه گردیده است. لذا از شما کاربران گرامی دعوت می شود تا در این پرسش شرکت نموده و نظرات خود را ارسال نمایید.
برای مشاهده این بخش می توانید از منوی وبلاگ نیز اقدام نموده یا اینجا کلیک کنید.

با تشکر / مدیریت پایگاه رسانه ای رونق تولید
استخدام مدیر تولید(صنایع غذایی) آقا در شرکت تولیدی و بازرگانی

شرکت تولیدی و بازرگانی معتبر جهت تکمیل و توسعه نیروی انسانی خود در استان البرز، از افراد واجد شرایط مطابق اطلاعات مندرج در جدول ذیل دعوت به همکاری می نمایند.
مسلط به فرآیند خط تولید/بسته بندی و محصولات غذاییجنسیت: آقامحدوده کرج
متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل درج شده ارسال نموده و یا با شماره تلفن درج شده شرکت تماس حاصل فرمایند.
*معجزه بی نظیر*
 سوره_اسراء آیه ۸۸
قُل لَئِنِ اجتَمَعَتِ الاِنسُ عَلی اَن یَاتُوا بِمِثلِ هذا القُرآنِ لا یَاتُونَ بِمِثلِهِ وَ لَو کانَ بَعضُهُم لِبَعضٍ ظَهیرا
بگو: اگر (تمام) انس و جن گِرد آیند تا همانند این قرآن را بیاورند، نمی‌توانند مثل آن را بیاورند، هرچند که بعضی پشتیبان و یاور دیگری باشند
 تفسیر_و_توضیح
آیه با صراحت تمام همه جهانیان از کوچک و بزرگ، عرب و غیر عرب دعوت به مقابله با قرآن کرده و میگوید: اگر فکر میکنید قرآن سخن خدا نیست ش
شروع مسابقه «کوییزی شو» به مناسبت عید نوروز ⁣
از همین الان تا ۱۶ فروردین، دوستاتو کوییزشویی کن و علاوه بر دریافت پول نقد و جون اضافه به ازای هر دوست، اگه بیشتر از همه دوستاتو دعوت کنی، بدون قرعه‌کشی برنده کنسول PS4 میشی! ⁣
جوایز مسابقه:⁣
❤️ به ازای هر نفری که با کد دعوت شما تو کوییزشو ثبت‌نام و حداقل تو یک مسابقه شرکت کنه، یک جون اضافه و ۱۰۰۰ تومن به حساب کاربری شما و دوستتون واریز میشه. ⁣
در پایان مسابقه (۱۶ فروردین)،کسی که بیشترین تعداد
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: «و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: «صدق و عدل»؛ «صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
شارژ 6000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
شارژدهی سامانه گردو همراه اول افزایش پیدا کرده✅از امروز به ازای هر سه نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید
 وینیو
وینیو یک بازی زنده‌ی دست جمعیه. هر روز در مسابقه های جذاب و متنوع وینیو که بصورت زنده و با هزاران شرکت کننده دیگه برگزار میشه، رقابت کن. فقط با یک گوشی همراه در زمانِ مشخص وارد اپلیکیشن وینیو شو و تو مسابقه شرکت کن. کافیه به همه‌ سوالات جواب درست بدی تا جایزه اون روز رو ببری. به همین سادگی. تازه در کنار شوی زنده امکان چت کردن با کاربرها رو هم داری! میتونی کمکشون کنی و پاسخ درست رو بهشون برسونی یا نظراتت رو با ما در میون بذاری... پس همین ال
1- چندتا کتاب بنویسم که از اعماق وجودم عاشقشون باشم و چندتا نمایش نامه شاید...2- یه روزی بالاخره بتونم برم ویولن یاد بگیرم و بنوازم
3- رشته ی ادبیات نمایشی رو بتونم بخونم
4- با دوستای مجازیم، واقعی بشیم و با هم بریم اینور و اون ور
5- یه تئاتر خوب ببینم
6- یه روز بتونم یه سریا رو هک کنم
7- یه اسب داشته باشم
8- یه کافه کتاب بزنم با میز و صندلیای چوبی
9- همه ی کتابایی که می خوامو بخونم
10- آخریشم اینه که به آرامش و حس خوب برسم:)
+ دعوت می کنم از ریحون، یاسمن مجید
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
از همه کشاورزان و مهندسین کشاورزی که علاقه دارند تا بقیه کشاورزان و مهندسین در خصوص مباحث کشاورزی بحث داشته باشند دعوت میشه تا به گروه تلگرام کشاورزان بیان.
من لینک انجمن کشاورزان رو برای عضویت شما در زیر همین مطلب میزارم و دوباره از همه دانشجویان و مهندسان و کشاورزان و باغداری دعوت میشه به گروه بیان و بقیه رو هم به گروه دعوت کنند.
https://t.me/joinchat/CC4Z_QxCDQeSzqDMFsFDuQ
شما با اولین دعوت موفق با عنوان "کارآموز" وارد این طرح می شوید و با بالا بردن تعداد دعوت های موفقخود مرحله به مرحله جایزه های بزرگتری رو دریافت خواهید کرد.در این اپ بر اساس تعداد کل دعوت های موفق افراد، 12 جایگاه طراحی شده که در هر کدامپاداش های مختلفی برای عملکرد شما در نظر گرفته شده است.پاداش ها و شیوه محاسبه و تخصیص آنها در اپ متنوع و پیچیده است ولی بطور خلاصه شمابعنوانِ:1 . کارآموز: با هر دعوت موفق تا 1500 تومان جایزه2 . کاردان: با هر دعوت موفق ت
ادْعُ إِلى‏ سَبیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَ جادِلْهُمْ بِالَّتی‏ هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبیلِهِ وَ هُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدینَ (125)
 با حکمت و اندرز نیکو به راه پروردگارت دعوت کن و با آنان به [شیوه‏اى‏] که نیکوتر است مجادله نماى. در حقیقت، پروردگار تو به [حال‏] کسى که از راه او منحرف شده داناتر، و او به [حال‏] راه‏یافتگان [نیز] داناتر است.

1398/11/7
دکتر حسن عباسی در سخنر
آقا تصور کنید دعوت شدید خونه اقوام حالا ناهار یا شام و غذای مورد نظر اون غذایی هست که به شدت ازش متنفر هستید و دوست ندارید
خوب حالا میخوام بگید عکس العمل شما در اینو مورد چیه چیکار میکنید ؟ آیا مجبوری میخورید ؟ یا که نه . با ذکر توضیح بنویسید .

دعوت میکنم از جناب قدح ، جناب زیتون ، خانم واران ،خانم ام اسی خوشبخت ،خانم بهار و دیگر دوستان .

بررسی محتوای روایات که همگی با ادبیات مشترک پرده از واقعیتی بزرگ بر می دارند و از واقعه ای در آینده خبر می دهند، نشان می دهد که بر 4 موضوع محوری تکیه شده است:1.خیزش مردی از شرق(قم)2. نهضتی بزرگ و اجتماعی3. نقش آفرینی در زمینه سازی ظهور4 دعوت به سوی حقانگیزه قیام کنندگان دعوت  به حق است و همین انگیزه، واقعه را تبدیل به نهضتی زمینه ساز برای ورود به عصر ظهور و همراهی با امام زمان(ع) می کند. دعوت جهانی امام مهدی، نهضتی است سیاسی،جهانی و نظامی.

ادامه
 ثبت تغییرات شرکت
در این مقاله برآنیم تا به مهم ترین نکات راجع به تغییر اساسنامه شرکت ، تغییر نشانی ، تغییر نام ، تغییر موضوع ، تغییر آدرس ، افزایش سرمایه ، کاهش سرمایه ، تبدیل شرکت ، تغییر تابعیت شرکت ، تغییر مدت زمان شرکت و ... بپردازیم. با ما همراه باشید. - اساسنامه شرکت قانون اساسی شرکت است و اکثریت عادی صاحبان سهام نمی توانند تغییراتی در آن بدهند و کلیه موضوعاتی که در اساسنامه شرکت ذکر می گردد بدون تصمیم مجمع عمومی فوق العاده قابل تغییر ن
‌‌
 #وظیفه_منتظران

✨دعوت کردنِ مردم به امام زمان(عج)
✨و شناساندنِ حضرت ؛ 
هرکس به میزان علم و دانش خود، باید مردم 
را به سوی امام دعوت نماید و مردم را به ایشان 
نزدیک نماید و نشر معارف مهدویت از جمله 
این کارهاست. شخص دعوت کننده باید علاوه 
بر حکمت علمی، دارای حکمت عملی بوده و 
بصورت عملی مردم را با حضرت آشنا نماید 
زیرا تاثیر بیشتری دارد. 
امام معصوم میفرماید: 
همانا عالِمی که به مردم معارف دینشان را 
یاد میدهد و ایشان را به امامشان دعوت
قصه از این قرار که من به دعوت یکی از دوستان به چالش زندگی بودن قند دعوت شدم. 
همچین شوخی شوخی الان نزدیک ده ماهه که قند نخوردم. 
با نبود قند مشکلی ندارم اما واقعا برام سخته که شکلات نخورم 
یک جا شکلاتی کوچیک تو شرکت هست روی میز که من هر روز بی اختیار چشمم میره سمتش و با خودم میگم چه سخته زندگی بی شماها 
حالا نه فکر کنید شکلات خیلی خاصی هم هست نه اتفاقا خیلی هم معمولیه 
اما نمیدونید که چقدر سخته 
نا گفته نمونه که چند باری از زیر چالش در رفتم . مثل
باورم نمیشه.امروز جواب آزمون نیروگاه اتمی بوشهر اومد و من ناباورانه در حالی که اصلا در شرایط جسمی و روحی خوبی آزمون نداده بودم ، دعوت به مصاحبه شدم.دعوت به مصاحبه به صورت سه برابر ظرفیت هست ، این یعنی از هر سه نفر یک نفر مشغول به کار خواهد شد ، امیدوارم معجزه بشه و این دفعه مصاحبم رو به خوبی انجام بدم.
خیلی خوشحالم.خییییلی...
رضا عنایتی از اهالی خراسان که در حال حاضر بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر هم به حساب میاد زیاد سابقه ملی خوبی نداره.اون سال های اوجش تو استقلال که طی سه فصل تونسته بود دو بار آقای گل لیگ برتر بشه هم باز به تیم ملی دعوت نمیشد.
سرمربی اون زمان تیم ملی برانکو بود و با وجود مهاجمانی مثل علی دایی و هاشمیان که تو بوندسلیگا بازی میکردن زیاد میلی به دعوت از عنایتی نداشت.
اما یه رضای دیگه هم داریم به اسم قوچان نژاد که اون هم از اهالی خراسانه
زمانی که قوچان نژ
شرکت طراحی لوگو تاپیران
شرکت تاپیران از تمام نوجوانان در سنین 12 تا 17 سال دعوت به همکاری می فرماید.
در صورت رضایت برای همراهی ما در این شرکت از طریق بخش نظرات آمادگی وی را اطلاع دهید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.
مدارک کورد نیاز برای ثبت نام:
1.یک قطعه عکس سه در چهار
2.یک فتوکپی از برگه شناسنامه
3.نام نرم افزار های مورد استفاده
شرکت طراحی لوگو تاپیران
..یا حبیب التّوّابین..
ممنونم از سید جواد عزیز بابت دعوت و چون می‌دونم همیشه یه نفر ممکنه باشه که ناراحت بشه از نبودن اسمش توی لیست، صمیمانه از تمام خوانندگان این تارنما جهت شرکت در چالش دعوت می‌کنم. 
پ.ن: نامۀ من رو اینجا بخونید.
ادامه مطلب
نقل بلاگ پویشی راه انداخته است که مخاطب آن مدیران بیان هستند. وقتی این پویش راه افتاد به یاد پویش اقای صفایی‌نژاد افتادم. از آنجایی که آقای قدیری به آن واکنش نشان داده بود با خود گفتم شاید این پویش هم توجه‌شان را جلب کند ولی یک مانع بزرگ وجود دارد که خیلی از بلاگر‌ها ناامید شده‌اند، چرا که به جز اضافه شدن یک کشو در قسمت نظرات پویش قبلی ثمره‌ای نداشته است. و این نا‌امیدی باعث می‌شود که خیلی از دوستان بلاگر دست به کیبورد نبرند و این چالش وسع
نسخه جدید نرم افزار مخچهشارژ 15000تومانی  #همراه اولتغییر روند داده و فقط برای همراه اولی هـاست
برای ڪسانی ڪه شرڪت نڪردنابتدا نرم افرار مخچه رو دانلود ونصب ڪنید.http://bit.ly/jayeze_begirسپس شماره همراه اولتون وارد ڪنید و بازدن ڪد فعالسازی وارد برنامه شویدبعد از ورود به برنامه از شما ڪد معرف میخواد ڪه ڪد 70563  وارد ڪنید(الزامی
سپس از قسمت چالش دعوت ڪد معرف خودتون بگیرید و شروع به دعوت ڪنید..
به ازای اولین نفر دعوت  هزارتومان دو نفر بعدی 2هزار تومان
پنج دع
به دعوت نبات خدا 

ضمن اینکه از ایشون بابت دعوتشون تشکر می کنم . میریم سراغ ده کار:
1- یاد گیری غواصی وشنا کردن زیر آب واز منظره زیر دریا لذت بردنه 
2- اینکه یه شخص معروف بشم منتهی معروف ناشناس چرا که وقتی مخفی باشم زندگی خودمو میکنم و مجبور نیستم اونجوری که نیستم وانمود کنم
و راحت واسه خودم زندگی کنم و معروفیتمم دارم .( البته شاید محقق نشه وتلاشمو میکنم )
3- ایران گردی 
4- آموزش تیر اندازی رو یاد بگیرم 
5- فیلم هایی رو که دوست دارم ببینم وهنوز ندید
شرکت طراحی لوگو تاپیران
شرکت تاپیران از تمام نوجوانان در سنین 12 تا 17 سال دعوت به همکاری می فرماید.
در صورت رضایت برای همراهی ما در این شرکت از طریق بخش نظرات آمادگی وی را اطلاع دهید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کنند.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:
1.یک قطعه عکس سه در چهار
2.یک فتوکپی از برگه شناسنامه
3.نام نرم افزار های مورد استفاده
شرکت طراحی لوگو تاپیران
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
چند روز بود میخواستم پست بذارم که کسی چالشی نداره راه بندازه؟
مردیم از بی چاشی!
قبلا بیان خیلی حالش بیشتر بود نمیدونم چرا طلسم شده:/

یه چالشی رفیق شفیقمون جواد راه انداخته به اسم نامه ای به گذشته که البته از یه خواب واقعی شروع شده که تو خواب دیده از آینده یه نامه داده به گذشته!
حالا با این چالش بگید اگه می تونستید از الان یه نامه به گذشته مثلا 10 سالگی خودتون بدین چی مینوشتین؟
بهش میگفتین چه کارهایی بکنه؟با کیا رفیق نشه و روی چی وقت بذاره؟
نظر
بیسم الله الرحمن الرحیم
دوستان چرا برای همه کارها وقت داریم ولی برای نماز برای روزه برای رسیدین به خدا جاهلی وتنبلی میکنیم؟؟
خدا این همه رزق به ما داده خونه داده لباس داده فرزند صالح داده حالا چرا باید برای نماز جاهلی وکاهبی کنیم؟
شیطان مارو به گناه مبتطلا نمی کنید شیطان مارو به گناه دعوت نیکند وماهم بسیار راحت جواب بله رو بهش میدیم.
حالا خدا امده مهدی عج امده مارو دعوت به نماز وبه راه مستقیم دعوت کرده ما بهش جواب نه گفتیم 
حالا شیطان از مهد
جند وقت پیش تو وب قهرمان سوالی گذاشتن به این شکل که:
اگه جایی دعوت شمو غذایی که دوست ندارم بپزن چیکار میکنم؟
خب یبار دعوت شدیم و غذا اونی بود که نباید می بود:( از قضا میزبان با اینکه دید کم کشیدم با کلی زور و اصرار که ناراحت میشم و این حرفا، کلی اضافه کرد رو غذا.. حالا من که حالا وات تو دو وات نات تو دو...
ادامه مطلب
این گروه رشت مخصوص بچه های خوب شهر رشت هست و از همه شما دختر پسرای رشتی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر رشت گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه رشت دارید به لینکدونی رشت بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ رشت بیان
            بگفتم من ز آن یک باغ گردو       که دعوت می نمود حامد به اردو
گذشت از آن زمان چندین و چند سال        دقیق تر گویمت پانزده و اند سال
در این مابین آن سال تا به الآن                 بی افتاد اتفاقات فراوان
ببستند درب آن افزار ماشین                    فروختند هرچه افزار هرچه ماشین
به جای آن همه دستگاه و افزار                شده آن هر دو سالن همچو انبار
تمام کارگران و کارکنانش                        برفتند جای دیگر از
السلام علیک یاروح الله                                                                                                                                 مراسم بزرگداشت رحلت ملکوتی امام خمینی (ره)وقیام خونین ۱۵خرداد                                                  درروزسه شنبه مورخ ۹۸/۳/۱۴ازساعت ۶:۳۰عصردرمسجدحضرت ولی عصر(عج)برگزارمی گردد.                                                                  ازکلیه خواهران وبرادران جهت شرکت دراین مراسم دعوت به عمل می آید.
کسب درآمد نامحدود با دعوت دوستان به سایت نشانت برای تمامی اپراتورها
#هردعوت10هزارتومان

✅ بدون هزینه و نیاز به لغو 

1-ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بشید. 

برای ورود به سایت کلیک کنید

2-سپس روی سه تیکه بالایی = صفحه لمس کنید و گزینه عضویت رو بزنید و در صفحه بعد شماره همراه خود ، رمز عبور ( دلخواه ) ، تکرار رمز عبور و در اخر گزینه ثبت نام بزنید و کد ارسال شده به شماره خود رو تایید کنید.

3-بعد ادامه ( ویرایش پروفایل )، ایمیل خود و اکانت اینستا
بنام خداشرکت معتبر رایانمهر با ۱۲ سال سابقه و دارای مجوز و مطمئندر نظر دارد تعدادی از افراد متعهد و فعال در سراسر کشور را به همکاری دعوت نماید. تنها با گذاشتن ۲ تا ۴ ساعت زمان بسته به فعالیت خود روزانه  کسب درآمدی حدود ۷۰۰۰۰ تومان داشته باشید. ثبت نام ساده و رایگان می باشد.
کد شامد :   1-0-65-742791-2-1
داری نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.مطمئن باشید.کار در منزل این کار برای تمام افراد با هر میزان تحصیلات مناسب است: خانم
بنام خداشرکت معتبر رایانمهر با ۱۲ سال سابقه و دارای مجوز و مطمئندر نظر دارد تعدادی از افراد متعهد و فعال در سراسر کشور را به همکاری دعوت نماید. تنها با گذاشتن ۲ تا ۴ ساعت زمان بسته به فعالیت خود روزانه  کسب درآمدی حدود ۷۰۰۰۰ تومان داشته باشید. ثبت نام ساده و رایگان می باشد.
کد شامد :   1-0-65-742791-2-1
داری نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.مطمئن باشید.کار در منزل این کار برای تمام افراد با هر میزان تحصیلات مناسب است: خانم
دوستانی که ختم دوم (یک یا چند جزئی) میخوان پیام بدن، ختم سی جزئی پر و بسته شد.)
سلام عزیزای دل... دوستای مهربون... همراهان همیشگی...
یازده سال گذشت از ختم های گروهیمون.... بعضی از دوستان که دقیق این ده سال رو همراه بودن و باعث افتخارم هست این همراه بودنشون... اینجوری یار بودنشون....
امسال هم باز میون روزمرگی ها غرق شدم و یادم رفت دعوت رو از اول ماه شعبان بذارم.... و امروز یهو یادم اومد ای دل غافل....فردا نیمه شعبان هست و فرصت برای دعوت دوستانم کم...
طبق رسم
هیچ وقت نتونستم مثل بقیه باشم 
این پویش به درخواست یک بلاگر اغاز شد و هدف این پویش از عنوان پیداست.هدف توسعه خدمات بلاگ هست.شرکت توی این پویش هم سود دهی فردی داره هم جمعی.پس شرکت توی این پویش کمک زیادی میکنه 

اول 
من توی وبلاگ ایموجی مممممیییییییخخخخخخخووووووااااا ااااممممممم 
دوم 
دنبال کننده خاموش برداشته بشه 
سوم 
همونطوری که برای ارسال پست میشه زمان گذاشت برای حذف هم بشه 
چهارم
به همه درخواست همه دوستای دیگه توجه بشه:/

ممنون از اقا
شرکت سام آذرجوان نماینده شرکت آسایش ترکیه در تبریز جهت تکمیل کادر خود در ترکیه از افراد جویای کار در کشور ترکیه دعوت به همکاری مینماید کارگر ساده همراه با جای خواب و وعده غذاییبا حقوق چهارمیلیون در ماه
شماره تماس جهت اطلاعات بیشتر :
09357972423
همه می‌دانیم که جستجو برای شغل، کاری بسیار سخت، پراضطراب و طاقت‌فرساست. اما شاید طاقت‎فرسا‌تر و آزاردهنده‌تر از جستجو برای شغل، ماندن و متوقف شدن در یک مرحله خاص از فرآیند مصاحبه باشد. فرقی نمی‌کند که در کدام مرحله از مصاحبه هستید، احساس خوبی نیست که به هدف استخدامی خود دست پیدا نکنید. گاهی اوقات هم ممکن است احساس کنید عملکرد قابل قبولی در مصاحبه اول داشته‌اید، اما باز هم به مصاحبه دوم دعوت نشوید.خبر خوب این است هنگامی که جستجوی شغلی ش
سلام خوده 10 ساله ام :| من از 20 سالگی دارم نامه send  میکنم . خوده 10 ساله ام اول از همه با هیچ کسی تو زندگیت تو همون دوران خیلی صمیمی نشوو و این صمیمت رو به عشق و نفرت تبدیل نکن چون به مدت 10 سال باز نمیتونی به همچین روز ها فکر نکنی پس از همون اول ولش کن . هیچ دِینی واسه کسی نداشته باش ، زیاد تو افکار پلید غرق نشو زیاد به چه کنم چه کنم فکر نکن غرق میشی ، برو باشگاه ثبت نام کن ( کیک بوکسینگ یا هر چیزی بتونی انرژی بی نهایتت رو خالی کنی ) از همه مهم تر سایت ها پ
#جدید66،000 تومان شارژ همراه اول
با سیمکارت بدون شارژ هم میشه شرکت کرد.(ممکنه به همه خطوط کدنده)
1-ارسال  12121345  به  307382-ارسال کد فعالسازی به  30738
با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ خواهید گرفت.
دعوتی اول  1000 تومان شارژسه دعوت بعدی 5000 تومان شارژسپس به ازای هر 5 دعوت10,000 تومان شارژ
دریافت شارژ ارسال checkout به 30738 لغو با ارسال off و off1 به 30738هزینه روزانه:500تومان
❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttps://t.me/joinchat/AAAAADvSoDH2zbJnbrjBRw
❇️ کانال شارژم
#جدیدبرای_همه 
#رایگان بدون هیچ هزینه ای
#پول_نقدیاشارژدریافت کنید
1⃣ شمارتون رو به صورت انگلیسی بدون فاصله به آیدی زیر بفرستید 
(تا دعوت نامه ولینک دانلودارسال بشه #نکته شماره ای که میفرستیدفضای دعوت فقط برای اون شماره فعال میشه)
https://t.me/brhony_Admin
2⃣ بعدازارسال لینک و دانلود وارد برنامه شوید و ثبت نام رو بزنید و مجدداً ورود رو بزنید بدون ارسال کد فعال سازی خودکار وارد میشه 
#توجه
هردعوت
 500تومان +
پورسانت دعوت به شکل زیرهست
❇️     5نفراول 6/500ه
در مقام مقایسه مقام حضرت سید الشهدا با عمه حضرت مهدی خوابی عجیب دیدم.
آیه ای که دقیق خاطرم نیست چه بود برای به آرامش رسیدن حضرت فاطمه (عمه حضرت مهدی) قرائت میشد به این مضمون که آرامش داشته باش و رضا به داده بده.در همان حین یاد آیه شریفه یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ افتادم که چطور حضرت حسین خودشان آرامش رسیده بودند و خداوند او را که به آرامش مطلق یقین رسیده بود به سمت عرش دعوت میکرد.
ای کاش آیه اولی را یادم می ماند.آیه ی زیبایی بو
سامانه دعوتی66تومانی همراه اولبه بعضی سیمکارتهاممکنه کد دعوت نده
1-ارسال.  11661836  به    30725سپس ارسال کد فعالسازی دریافتی به 30725
به ازای دعوت از:نفر اول : 1000تومان شارژ سه نفر بعدی : 5000تومان شارژهر پنج نفر بعدی : 10 هزارتومان شارژ تا سقف 66هزارتومان(34 دعوت)
بعد از تکمیل دعوتهای هر مرحله پیام تبریک دریافت میکنید
دریافت کارت شارژ  با ارسال checkout 
هزینه روزانه 500  تومانلغو  با ارسال  OFF و سپس OFF1  ب   30725❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttp
(دوستان عزیزم جداول ختم قرآن ماه رمضان امسال هم پر و بسته شد. ممنون از حضور تک تکتون....بهترین ها برای تک تکتون)
سلام عزیزای دل... دوستای مهربون... همراهان همیشگی...
یازده سال گذشت از ختم های گروهیمون.... بعضی از دوستان که دقیق این ده سال رو همراه بودن و باعث افتخارم هست این همراه بودنشون... اینجوری یار بودنشون....
امسال هم باز میون روزمرگی ها غرق شدم و یادم رفت دعوت رو از اول ماه شعبان بذارم.... و امروز یهو یادم اومد ای دل غافل....فردا نیمه شعبان هست و ف
شرکت stsسهند تبریز جهت تکمیل کادر فنی خود از کارجویان مشاغل : جوشکاری : برق.گاز.آرگون-آرماتوربندی . قالب بندی.گچکاری.سیمانکاری.کاشی کاری.نقاشی ساختمان.تاسیسات. لوله کشی آب. گاز. سیم کش برق ساختمان. آشپز دعوت به همکاری مینماید جهت اخذ اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های :  
+ 989917843153
+989055376308
+989010640601
+984133660250
تماس حاصل فرمایید  
شرکت stsسهند تبریز جهت تکمیل کادر فنی خود از کارجویان مشاغل : جوشکاری : برق.گاز.آرگون-آرماتوربندی . قالب بندی.گچکاری.سیمانکاری.کاشی کاری.نقاشی ساختمان.تاسیسات. لوله کشی آب. گاز. سیم کش برق ساختمان. آشپز دعوت به همکاری مینماید جهت اخذ اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های :  
+ 989917843153
+989055376308
+989010640601
+989187546632
تماس حاصل فرمایید  
با عرض تبریک سال نو، نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می کند: 
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از علاقه مندان به کتابخوانی، برای شرکت در 12 عنوان موضوعی مختلف و در قالب های مسابقه چهار گزینه ای، نقاشی، پویش کتاب خوان مجازی، روزنامه کتاب و داستان نویسی در سه بخش کودک، نوجوان و بزرگسال دعوت می نماید. 
برای اطلاع از منابع مسابقه و شرکت در مسابقه به سایت www.samakpl و www.razavi.iranpl.ir مراجعه فرمایید. ​
فرصت شرکت در مسابقه تا 9 خرداد ماه می باشد. 
​​​​​​

#جدیدبرای_همه #رایگان بدون هیچ هزینه ای#پول_نقدیاشارژدریافت کنید
1-شمارتون رو به صورت انگلیسی بدون فاصله به شمتره زیر بفرستید (تا دعوت نامه ولینک دانلودارسال بشه #نکته شماره ای که میفرستیدفضای دعوت فقط برای اون شماره فعال میشه)09164221971
2-بعدازارسال لینک و دانلود وارد برنامه شوید و ثبت نام رو بزنید و مجدداً ورود رو بزنید بدون ارسال کد فعال سازی خودکار وارد میشه 
#توجه
هردعوت 500تومان +پورسانت دعوت به شکل زیرهست❇️     5نفراول 6/500هزارتومان❇️  
از افراد علاقمند و مستعد برای همکاری در زمینه های زیر دعوت میشود لطفا از طریق ایمیل زیر (ایمیل شرکت) در خواستها و پیشنهاد های خود را ارسال نمائید.
behentarhe@yahoo.com
برنامه نویسی، و توسعه محصول، آشنا به برنامه نویسی دات نت در سیویل تری دی
مهندسین آبیاری، عمران، نقشه برداری، هیدرولیک
ایده های تجاری، فنی و مهندسی
در مراسم افتتاحیه شرکت ها معمولا از صاحبان و کارمندان شرکت دعوت به عمل می آید . ممکن است که خانواده آن ها نیز در مراسم حضور داشته باشند . در این گونه مراسم از گل آرایی یا دیزاین خاصی استفاده می شود و معمولا از نور پردازی در این گونه مراسم استفاده نمی شود .
امروزه این رسم در بسیاری از کشورها بصورت رسمی، برگزار می شود و به همین دلیل این مراسم هم تشریفات مربوط به خودش را دارد:
- آماده سازی مراسم وافتتاحیه و نصب روبان به منظور بریدن
- حضور کارمندان ،
50 قالب دعوت عروسی شیک در آموزش ایلوستریتور مقدماتیتوسط Melody Nieves1 اوت 2019 طول: زبانهای زبانی:مراسم عروسی Adobe PhotoshopAdobe Illustrator طراحی دعوت نامه ها نقشه ها نقشه گرافیکی منابعاین پست بخشی از سریال به نام هفته عشق است.چگونه می توان جلوه متن ساده ای را برای عروسی در Adobe Photoshop ایجاد کردنحوه ایجاد یک قلم مو Confetti در Adobe Illustratorعشق در هوا است. و در این مجموعه از دارایی های طراحی برتر ، ما 50 الگوی خیره کننده دعوت عروسی را به شما ارائه می دهیم.
این مجموعه با طراحی
سلام
با تشکر از خانوم فاطمه از وبلاگ "بلاگی از آنِ خود" که منو دعوت کردند!اینجا قراره چند تا چیز از "بیان"بخوام تا به خودشون سر و سامون بدند.
اولین چیز به نظرم راه اندازی اپ اندروید و آی او اسِ که واسه ما انسان های سر به زیرِ گوشی به دست واجب به نظر میرسه.
دومین چیز به نظرم یکم تبلیغات کار خودشون تو فضاهای دیگه اس!من خودم تاحالا تبلیغی از بیان ندیدم هر چند شاید واقعا بنده خداها اینقدر درآمد ندارند که تبلیغ کنند!
چیز دیگه ای ندارم الان!لطفا هر کسی
همانند همه دعوت‌نامه‌های دیگر و همچنین از نظر تاریخی این وظیفه عروس و داماد است که کارت عروسی را تهیه نموده و آن را به خدمت مهمانان ارائه کنند. در فرهنگ غربی این کار وظیفه عروس یا خانواده عروس است که کارت‌های دعوت را تهیه نماید و شخصا آنها را به دست مهمانان برساند یا برای آنها ارسال کند. اما در فرهنگ ما معمولا این وظیفه به عهده داماد یا خانواده داماد است که کارتهای عروسی را تهیه نموده و برای رساندن آنها به دست مهمانان عروس و داماد هر کدام جد
به‌طور کلی در قانون تجارت هفت گونه شرکت تجاری وجود دارد :
۱- شرکت سهامی (شامل شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص)
۲- شرکت با مسئولیت محدود
۳- شرکت تضامنی
۴- شرکت مختلط غیر سهامی
۵- شرکت مختلط سهامی
۶- شرکت نسبی
۷- شرکت تعاونی تولید و مصرف

این گروه سمنان مخصوص بچه های خوب شهر سمنان هست و از همه شما دختر پسرای سمنانی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر سمنان گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه سمنان دارید به لینکدونی سمنان بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ سمنان بیان
این گروه تهران مخصوص بچه های خوب شهر تهران هست و از همه شما دختر پسرای تهرانی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر تهران گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه تهران دارید به لینکدونی تهران بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ تهران بیان
این گروه سنندج مخصوص بچه های خوب شهر سنندج هست و از همه شما دختر پسرای سنندجی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر سنندج گپ و چت داشته باشید.خوشحال میشیم که اگر یک گروه سنندج دارید به لینکدونی سنندج بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ سنندج بیان
این گروه تبریز مخصوص بچه های خوب شهر تبریز هست و از همه شما دختر پسرای تبریزی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر تبریز گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه تبریز دارید به لینکدونی تبریز بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ تبریز بیان
این گروه زاهدان مخصوص بچه های خوب شهر زاهدان هست و از همه شما دختر پسرای زاهدانی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر زاهدان گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه زاهدان دارید به لینکدونی زاهدان بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ زاهدان بیان
این گروه شهرکرد مخصوص بچه های خوب شهر شهرکرد هست و از همه شما دختر پسرای شهرکردی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر شهرکرد گپ و چت داشته باشید.
خوشحال میشیم که اگر یک گروه شهرکرد دارید به لینکدونی شهرکرد بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .
از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ شهرکرد بیان
این گروه شیراز مخصوص بچه های خوب شهر شیراز هست و از همه شما دختر پسرای شیرازی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر شیراز گپ و چت داشته باشید.خوشحال میشیم که اگر یک گروه شیراز دارید به لینکدونی شیراز بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ شیراز بیان
این گروه خرم آباد مخصوص بچه های خوب شهر خرم آباد هست و از همه شما دختر پسرای خرم آبادی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر خرم آباد گپ و چت داشته باشید.خوشحال میشیم که اگر یک گروه خرم آباد دارید به لینکدونی خرم آباد بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ خرم آباد بیان
این گروه ساری مخصوص بچه های خوب شهر ساری هست و از همه شما دختر پسرای ساریی دعوت میشه به این گروه بیان و با دوستان و همشهریای دیگر شهر ساری گپ و چت داشته باشید.خوشحال میشیم که اگر یک گروه ساری دارید به لینکدونی ساری بدین تا برای شما تبلیغ کنه و با اینکار ممبر گروه شما افزایش پیدا میکنه .از دیگر دوستان خودتون هم دعوت کنید تا به گپ ساری بیان
بعد از ثبت نام و نصب برنامه همان ابتدا 500 تومان هدیه دریافت می کنید، در طرح کسب و کار  جایزه های متنوعی دریافت خواهید کرد که شرح آنها را می توانید در جدول ببینید؛ اما پیش از آن به تعریف این دو اصطلاح که از این به بعد با آنها زیاد مواجه خواهید شد توجه کنید:✓ فرصت طلایی: در صورتی که در فرصت طلایی تعیین شده برای هر جایگاه به جایگاه بعدی برسید “پاداش طلایی” آن جایگاه را دریافت می کنید!✓ مشتری فعال: افرادی که دعوت کرده اید و برنامه  را نصب کرده اند
با استعانت از خداوند متعال، شرکت کشت و صنعت مکران (سهامی خاص) نیروی انسانی مورد نیاز خود را برای زمان بهره برداری، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی: فوق دیپلم و لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، براساس جدول زیر و با انعقاد قرارداد مدت معین، مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان و به صورت ساکن و شاغل دائم (این شرکت طرح اقماری ندارد)، جذب می نماید.

لینک مشخصا
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
استخدام حسابدار خانم در شرکت معتبر تهران
بهمن 98
یک شرکت معتبر بهداشتی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی و شرایط احراز :
استخدام حسابدار
    جنسیت: خانم    لیسانس حسابداری    آشنا به امور مالیاتی    با حداقل سه سال سابقه کار    ترجیحا مجرد    زیر سی سال سن
 متقاضیان دارای شرایط ، رزومه کاری خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.اطلاعات تماسایمیل job@maahtabkish.com

ست میز مدیریت و کنفرانس
ست میز مدیریت و کنفرانس در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها کاربرد دارد و به گونه ای این ست میز مدیریت و کنفرانس می تواند بهترین انتخاب برای سازمان ها و شرکت ها با فضای اداری محدود باشد . ست میز مدیریت و کنفرانس طرح ها و مدل های زیادی دارد که به مخاطبان این ست اداری دست بازی را برای انتخاب داده است . در ادامه درباره ی ست میز مدیریت و کنفرانس بحث خواهیم کرد و تفاوت ها ، مدل ها ، نحوه قیمت گذاری و سبک های مختلف آن را بررسی می کنی
ست میز مدیریت و کنفرانس
ست میز مدیریت و کنفرانس در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها کاربرد دارد و به گونه ای این ست میز مدیریت و کنفرانس می تواند بهترین انتخاب برای سازمان ها و شرکت ها با فضای اداری محدود باشد . ست میز مدیریت و کنفرانس طرح ها و مدل های زیادی دارد که به مخاطبان این ست اداری دست بازی را برای انتخاب داده است . در ادامه درباره ی ست میز مدیریت و کنفرانس بحث خواهیم کرد و تفاوت ها ، مدل ها ، نحوه قیمت گذاری و سبک های مختلف آن را بررسی می کنی
با سلام و عرض احترام خدمت عزیزان

شرکت رها صنعت کاسیت در زمینه های فنی و مهندسی ، مهندسی معکوس ،مشاوره و آموزش ،تحقیقات و چاپ کتب و برگزاری سمینار همچنین در حوزه های تولید و عملیات ،فروش محصولات و خدمات از مجموعه های  علاقه مند به فعالیت در این حوزه های کاری دعوت به عمل می آورد علاقه مندان به همکاری می توانند رزومه اشخاص و یا شرکت خود را به را ه های ارتباطی زیر ارسال نمایند تا پس از بررسی با ایشان تماس حاصل گردد:

ایمیل :info@casitco.ir / casitco.ir@gmail.com
از افراد علاقمند و مستعد برای همکاری در زمینه های زیر دعوت میشود لطفا از طریق ایمیل زیر (ایمیل شرکت) در خواستها و پیشنهاد های خود را ارسال نمائید.
behentarhe@yahoo.com

برنامه نویسی، و توسعه محصول، آشنا به برنامه نویسی دات نت در سیویل تری دی

مهندسین آبیاری، عمران، نقشه برداری، هیدرولیک

ایده های تجاری، فنی و مهندسی

بعد از حدود 50 روز تعطیلی و خونه نشینی، شنبه فعالیت شرکت دوباره شروع شد و سرکار میرم.
و من همونیم که کلی برنامه توو ذهنم ریختم که توو این تعطیلیا انجام بدم و هیچ کدوم رو نکردم و کاملا به بطالت گذشت...

+خانم شارمین منو به یه چالش دعوت کرده بودن که بارها میخواستم بنویسم اما تا میومدم یکی دو کلمه بنویسم منصرف میشدم :( و شرمنده ایشون شدم...

شارژ 16000 تومنی همراه اول
#آرتل
1️⃣ ارسال   94726 به 309203
2️⃣ سپس ارسال کد فعالسازی دریافتی به 309203 
به ازای دعوت از:
2 نفر اول : 1000تومان شارژ
5نفر بعدی: 5هزار تومان شارژ
10 نفر بعدی: 10 هزار تومان شارژ بگیرید
تا سقف 16 هزار 
✅ بعد از تکمیل دعوت پیام تبریک دریافت میکنید
دریافت کارت شارژ  با ارسال checkout
بدون شارژم میشه/ثبت دعوت فوری و دریافت شارژ فوری✔️✔️