نتایج جستجو برای عبارت :

پدرسگ فحشه؟

نمیدونم چه سریه که بازیگرای هالیوود یکی یکی دارن ازدواج میکنن و بچه میارن و به مادر شدن افتخار میکنن
بعد بازیگرای ما، مهر مادریشونو خرج سگ و شغال میکنن! 
اگه قرار باشه طبق متدهای روز دنیا هم پیش برید دیگه این اداها خز شده، یه ادای جدید دربیارید بخندیم! 
+ ماشیسّو (맛있어)
_ یعنی چی؟
+ یعنی خوشمزه س! 
..
و در حالی که دارم نون و ماستمو در کنار همسر ایرانیم میخورم به افق خیره میشم و هی تو دلم فحشه که میدمااا....
..
چیه فک کردین رفتم کره؟! با کدوم پول؟! با کدوم وضع اقتصادی؟! اصلا کدوم پسر پیدا میشه که همسرشو ببره جایی که آرزوشو داره؟! همین نون و ماست هم تو ایران در آینده ای نه چندان دور به زور میتونیم با حقوق یه ماهمون بخریم... چالش آینده واسه پولداراس که آینده ای دارن... 
نمیدونم کدومتون پولدارین که دعوتتون
دیشب با مستر رفتیم دور دور ... بستنی خوردم و شیشه روهم کشیده بودم پایین !! نتیجشم شد سرما خوردگی ! :( مگه زمستونه ؟! :(  
از اونجایی که خونه ی ما با خونه ی عموم اینا (متاسفانه) دیوار به دیواره !!! الان به قدری تو حیاط سر و صدا راه انداختن با مهموناشون که صداشون تو اتاق منه ! بااینکه درو پنجره هم بسته س ! صدای گودوخ هاشون اعصابمو ریخت بهم ! تو دلم هرچی فحشه بهشون دادم ! :/ همون بهتر من تو آپارتمان هیچ وقت زندگی نکردم خداشاهده ............... دیگه بقیه ش رو نمیگم! ا
پدرد فردیست که عمرش را با عیاشی گذرانده است و امروز از همه طلبکار است .
پدرد فردیست که اعضای خانواده اش دوست ندارند جایی باشند که او هست .
پدرد اهل ِ نماز و روزه نیست به جایش از الکلیجات و افیونیجات ! استقبال گسترده میکند !
پدرد فکر میکند هر که هر چه دارد از دزدی بدست آورده و خودش که آه در بساط ندارد حلال خور است !
پدرد یادش رفته اوقاتی که همه بکوب کار میکردند ایشان در باغها مشغول عیاشی بودند!
پدرد خیلی بد دهن است ، هر چه مادر مودبه، پدرد کلکسیو
امروز پدر یکم ولخرجی بنمود و پیتزا خرید
با بعدش که خوردیم بابام برگش گف که برو مسواک بزن دندونات خراب میشه نوشابه خوردی
من..چشم پدر
رفتم دستشویی مسواک بزنم دیدم باز درودیوار خیسه
یجوری که بشنوه وبه دیوار گفتم
ای دیوار بزرگ باز اردک اومده تو اینجا )( اخه بابام وقتی ووضو میگیره همه جارم ابیاری میکنه...خیلی وسوواسی عمل میکنه و نجس پاکی اولویتشه)
 بعدش که فهمید باهاشم
گفت بابات اردکه بی ادب
من..باباجان منم همینو گفتم بخدا ..انقد نپیچون یه حرفیو جا
خب خب خب 

از هنر گرفته تا تربیت بدنی دیگه همشون گروه گذاشتن :دی
جای شکرش باقیه که توی تلگرام گروه گذاشتن وگرنه گوشی من هیچکدوم از پیام رسان ها رو ساپورت نمیکنه حتی واتسآپ :دی

دیشب و امروز خیلی خیلی سرم شلوغ بوده به طوری که دیروز یک برنامه نوشتم ( انصافا کار سختی بود) 
و امروز هم سه تا طرح درس با یک دونه فرم آزمایش و همچنین یک ویدیو باید برای استادم میفرستادم .
دو تا کلاس مجازی هم داشتیم که دیشبی خیلی استرس زا بود چون میپرسید و میگفت باید فایل
۱- وقتی برق میره کجا میره؟

۲. چرا تخم مرغ فحش نیست ولی تخم سگ فحشه؟

۳. استامینوفن از کجا میدونه ما کجامون درد میکنه؟

۴. وقتی میگن بگیر بخواب، ما چی رو باید بگیریم؟

۵. وقتی میگن به افتخارش دست بزنید، دقیقا به کجاش باید دست بزنیم؟

۶. چرا از جمعه تا شنبه اینقدر کم طول میکشه ولی از شنبه تا جمعه اینقدر طول میکشه؟

۷. این که میگن بین خودمون باشه دقیقا کجامون باید باشه؟

۸. پس کی این حقوق بشر رو میریزن به حسابمون؟

۹. آیا برای گرفتن شناسنامه ال
1. سلام اقا. ببخشید من جواب کامنتای پستای قبلو ندادم. من از اون دسته ادمام که موقع ناراحتی مث لاکپشت میشم میرم تو لاکم :| ( نه که چند میلیون کامنت بود برا همین گفتم طرفدارا، فن پیجا نگران نشن:)))
2. میدونید چقدددد امروز گند زدم؟ سوتی دادم؟؟
اول دیروزو بگم به "طبقه بالا" گفتم "فردا" :| #مغز_خلاق
امروز هم معلوم نیست حواسم کجا بود اصن. ظرف غذامو انداختم تو سطلللل اشغااااال :|||| بعد خودم نفهمیدم فکر کردم به دوستم دادم ببره تو کلاس. رفتم بالا بهش گفتم حاجی ظ
امروز از خنده شدید با بابک هوا رفتیم
صابخونه ما از عمو ترامپ حدود 5 سال بزرگتره.
صابخونه دوستم و عمو عمو ترامپ، تقریبا دو سال اختلاف سن دارن
ترامپ داره دنیا رو متحول میکنه
به هم ریخته همه چی رو
هشت میلیارد ادم دارن از سیاست های ترامپ رنج میبرن / لذت میبرن
از وقتی اومده کانادا دچار فقر شده چون اجازه نمیده کاناداییا از امریکاییا سوء استفاده کنن
کار کمتر شده
بودجه ها داره قطع میشه
و...
وضع امریکا بهتر شده
ایران اونجوری
بقیه کشورا اونجوری

بعد صابخ
یکم= یه مادر تنها "پیرطور" با دوتا بچه یه دختر یه پسر، دختر درگیر یه عشق ناکام و پر از فریب و نیرنگ، پسر درگیر یه عشق که از دوران دانشجویی روی دوشش سنگینی می کنه دوم= یه پدر تنها "پیرطورتر" با دو تا بچه، یه دختر و یه پسر، پسری که چهل سالشه و هنوز ازدواج نکرده و درگیر یه عشق قدیمی و دختری که حامله است و کلا روی تخت خونه اش دیده شده تو دوران حاملگی " احتمالا دستشویی اشم همونجا روی تخت انجام میده :) " خارج از شوخی، حامله اس و به چشم غیرخواستارانه :)))) ترگ
متن آهنگ اینجا تهرانه یعنی شهری که سروش هیچکس
اینجا تهرانه
ورس1: اینجا تهرانه یعنی شهری که
هرچی که توش میبینی باعث تحریکه
تحریک روحت تا تو آشغال دونی
می فهمی تو هم آدم نیستی یه آشغال بودی
اینجا همه گرگن می خوای باشی مثل بره
بذار چشم و گوشتو باز کنم من یه ذره
اینجا تهرانه لعنتی شوخی نیستش
خبری از گل و بستنیه چوبی نیستش
اینجا جنگله بخور تا خورده نشی
اینجا نصف عقده این نصف وحشی
اختلاف طبقاتی اینجا بیداد می کنه
روح مردمو زخمی و بیمار می کنه
همه کن
نمی دونم عنوان دقیقا همونی هست که من میخوام یا نه ، اما یه مقدار از اتفاقات عجیب و غریب تو اسنپ بگم که چه داستانهایی با مسافر و این مدت اخیر داشتم.

پارت 1 : لوکیشنهای غیر دقیق
------------------------------
یکی از داستانهایی که معمولا ما اسنپی ها داریم اینه که گاهی ، بعضی لوکیشن ها دقیق نیست و مثلا میری دقیقا تو همون کوچه ، وایمیستی میزنی به مبدا رسیدم! بعد طرف زنگ میزنه کجایی ؟ رسیدی ؟ میگم آره دیگه همین کوچه ... هست دیگه ، الان بغل فلان ساختمونم! میگه نه ما ک
چند روز  پیش یاد صادق افتادم. همکلاسی اول دبستانم. من از پیش‌دبستانی آمده بودم و او برای بار سوم بود که سر کلاس اول می‌نشست. دو سال بود که رفوزه می‌شد. مدرسه‌ای که می‌رفتم دو شیفته بود. توی هر کلاس ۴۵ تا ۵۰ نفر می‌نشاندند. هر شیفت مدرسه ۱۰۰۰ نفر دانش‌آموز داشت. شیفت عصر برای ابتدایی‌ها بود. کلاس‌ پنجمی‌های مدرسه قدبلند بودند. خیلی‌هایشان سبیل هم داشتند. من آن سال‌ها از بچه‌بازی و تجاوز و این‌ها هیچ نمی‌دانستم. الان که نگاه می‌کنم آن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها